Niedawno spotkała mnie konieczność skorzystania z usług radcy prawnego. Po długich przemyśleniach wybór padł właśnie na te dwie Panie i z czystym sercem mogę powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę. W przeszłości korzystałem już z usług większych i bardziej renomowanych kancelarii, ale wiem, że już nigdy do nich nie wrócę. Dlaczego? Ponieważ w przeciwieństwie do tych dużych kancelarii, te dwie dziewczyny okazały mi pełne wsparcie i zainteresowanie moim problemem. Nie odkładały go na później, nie bagatelizowały sytuacji, ale już od pierwszego telefonu, a później spotkania wzięły się za pracę i sumiennie podeszły do rozwiązania mojej sprawy. Wykazały się przy tym ogromną wiedzą, o której poprzedni radca prawny, choć starszy i doświadczony mógł tylko pomarzyć, a jego znajomość aktualnych przepisów także pozostawiała wiele do życzenia. Te dziewczyny zdecydowanie znają się na swojej robocie, a ich pracowitość i zaangażowanie było imponujące i jestem przekonany, że jeśli jeszcze kiedyś będę musiał skorzystać z usług radcy prawnego, to bez strachu zwrócę się do tych Pań, co na pewno oszczędzi mi nerwów, gdyż nie będę musiał obawiać się o wynik mojej sprawy.