Warsztat ten odwiedziłem już trzeci raz licząc od czerwca bieżącego roku i uważam, że jest to najodpowiedniejsze miejsce do serwisowania i ewentualnych napraw mojego samochodu Renault Thalia. Za każdym razem spotykałem się z kulturalną i miłą obsługą ze strony całej, pracującej tu ekipy. Wyróżnia ją spośród innych, z którymi miałem do tej pory styczność, rzetelność, terminowość i fachowe podejście do wykonywanych na aucie zabiegach. Poza tym mają tu naprawdę przystępne ceny pomimo stosowania części zamiennych nawet z tzw. "górnej półki". Po wykonanym serwisowaniu mojego auta silnik, klimatyzacja i zawieszenie zachowują się bez zarzutów. Na uwagę zasługuje również bardzo dobry kontakt z obsługą warsztatu. Informują na bieżąco o postępach swojej pracy ale również potrafią (z czym nie spotkałem się do tej pory nigdzie indziej) zadzwonić następnego dnia po obsłudze auta i zapytać o wrażenia z jazdy. Korzystałem już z wielu serwisów i warsztatów na terenie Trójmiasta ale PITSTOP Renault w Gdyni przy ulicy Lubczykowej 8 w moim odczuciu jako jedyny pozostaje jak na razie bez żadnych uwag oraz godny polecenia innym właścicielom czterech kółek.