Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr A. - ocena Mam przyjemność współpracować z zespołem Penty od kilku lat, gdzie wspólnie...
~Piotr A.
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 9 stycznia 2024

Teresa malec - ocena Współpracuję z Firmą od wielu lat i nigdy nie miałam problemu z obsługą...
~Teresa malec
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 15 grudnia 2023

~bcyBMauPWXDCqVL
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 21 października 2023

Jakub Mucha, Infinity - ocena Brawo za podjęcie do klienta i profesjonalizm w dostarczaniu usług...
~Jakub Mucha, Infinity
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 20 września 2023

Monika - ocena Współpraca z Pentą oznacza pełen profesjonalizm, rzetelne podejście do...
~Monika
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 18 września 2023

Jarek - ocena Firma PENTA dostarcza do mojej firmy oprogramowanie do backupu danych. Bardzo...
~Jarek
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 15 września 2023

Katarzyna Bis - ocena Z Pentą współpracuję od wielu lat. Zawsze mogę liczyć na ich profesjonalizm i...
~Katarzyna Bis
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 14 września 2023

Rafał B. - opinia Firma Penta jak zawsze stanęła na wysokości zadania. Jestem klientem od 25...
~Rafał B.
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 1 września 2023

Kuba - opinia Jeżeli szukasz najlepszego wsparcia it, skorzystaj z usług informatycznych...
~Kuba
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 27 sierpnia 2023

Dawid Szmigiel - opinia Polecam Pentę jako dostawcę rozwiązań symfonia ERP. Będę wdzięczny jak...
~Dawid Szmigiel
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 18 sierpnia 2023

Krzysztof Solarski - opinia 20 lat współpracy pozwoliło mi poznać Pentę z jak najlepszej strony....
~Krzysztof Solarski
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 16 sierpnia 2023

Reszka Rafał Kurier Transport sp. z o.o. - opinia Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej obsługi informatycznej firmy - polecam...
~Reszka Rafał Kurier Transport sp
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 16 sierpnia 2023

AP - opinia Korzystam z usług Penty od dłuższego czasu bardzo szybka pomoc odpowiednio...
~AP
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 stycznia 2023

Leszek Kułak dyrektor Prim Jet Color Sp. z o.o. - opinia Bardzo profesjonalnie i szybko uzyskaliśmy pomoc w zainstalowaniu serwera MS...
~Leszek Kułak dyrektor Prim Jet C
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 listopada 2022

Patrycja - opinia Zakupiliśmy za pośrednictwem firmy Symfonie. Wdrożenie bez zarzutów, pełne...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 listopada 2022

Anastazja - opinia Wsparcie informatyczne firmy Penta pozwoliło nam na zaangażowanie wszystkich...
~Anastazja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 września 2022

Andrzej Rodzin - opinia Od kiedy korzystamy z outsourcingu IT w Penta, skończyły się kłopoty z...
~Andrzej Rodzin
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 września 2022

International School of Gdańsk - opinia wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnej obsługi firmy Penta, w kluczowym...
~International School of Gdańsk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 maja 2021

Tomek K. - opinia wątek zamknięty Dziękuję za ostatnie 10 lat współpracy.
~Tomek K.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 marca 2021

Zadowolony klient:) - opinia wątek zamknięty Realnie kompleksowa Obsługa,. Indywidualne podejście do potrzeb klienta....
~Zadowolony klient:)
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 stycznia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry