Percuro Stomatologia

Stomatolodzy Protetycy Stomatolodzy dziecięcy Implanty

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 11A/0

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maria - opinia Wiedza i doswiadczenie dra Wozniaka, wyposazenie gabinetu, sposób wykonywania...
~Maria
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 listopada 2022

A. - opinia wątek zamknięty Polecam. Szybko, bezboleśnie, pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście...
~A.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 lutego 2022

A - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i uwazność na pacjenta
~A
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 października 2020

Franciszek Lach - opinia wątek zamknięty Gabinet jest bardzo dobrze wyposażony, przytulny i czysty. Lekarz bardzo...
~Franciszek Lach
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 grudnia 2019

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Gorąco polecam! Do Pana Wojciecha chodzę już od wielu lat i zawsze wszystko...
~Kamil
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 lipca 2018

Rewelacja wątek zamknięty Świetna obsługa, jakość, profesjonalizm. Ceny odpowiednie. Trochę długi czas...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 czerwca 2015

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Jestem pacjentka doktora Woźniaka od wielu lat, trafiłam zachęcona dobrymi...
~Rea
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 października 2013

PAn Wojtek jest nr 1 wątek zamknięty Witam. Do Pana Wojtka razem z mężem chodzimy już dobrych kilka lat. Chodzi...
~m.s
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 maja 2013

Polecam wątek zamknięty Byliśmy z córką. Plomba w 20 minut. Córka (4 lata) uśmiechnięta. Kolor plomby...
~bk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2012

swietny dentysta - polecam wątek zamknięty jestem zachwycona. dzis mialam ostatnia z serii wizyt u dra Wozniaka i moge...
~Marysia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2010

stanowczo polecam wątek zamknięty Stanowczo polecamy gabinet stomatologiczny Percuro za profesjonalne...
~Alicja
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 marca 2011

Polecam! wątek zamknięty Bardzo polecam, korzystałam z usług doktor Katarzyny Kasal, ale jestem pewna,...
~Kieł
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 marca 2010

Gorąco polecam ten gabinet! wątek zamknięty Jest to gabinet prowadzący usługi najwyższej jakości za b.przystępne ceny....
~Maciek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 listopada 2009

Świetny gabinet wątek zamknięty Polecam zarówno doktora Waźniaka jak i doktor Kasal :)
~lfdi
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 czerwca 2009

Zdecydowanie polecam ten gabinet. wątek zamknięty Leczyłem zęby u dr Kasal i jestem w pełni usatysfakcjonowany. Bardzo...
~Adam
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 czerwca 2009

Polecam z czystym sumieniem. wątek zamknięty Bardzo dobra opieka stomatologiczna, milo, profesjonalnie i w przystępnych...
~M.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2008

gosia - opinia wątek zamknięty W Gabinecie PERCURO przyjmuje rowniez bardzo mila i sympatyczna pani. Nie...
~gosia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 listopada 2007

POLECAM wątek zamknięty GORĄCO POLECAM DR WOŹNIAKA, DLA BOJAŹLIWYCH I DZIECI SZCZEGÓLNIE. MIŁY,...
~LUSIA
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 listopada 2007

Pełen profesjonalizm. wątek zamknięty Nic dodać nic ująć-wszystko podoba mi się w tym gabinecie. Chodzę tam z...
~dolcevita
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
25

postów

19

wątków

do góry