Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Perfekcyje podejście do Pracy wątek zamknięty Przyjechałem octavią na wyważanie kół, zawsze musiałem mówić w serwisach co...
~Artur
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 października 2014

Jest ok wątek zamknięty Wymiana wahacza w Hondzie Accord. Czasowo, bez zarzutu - termin z dnia na...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2014

Klima wątek zamknięty Polecam, miła obsługa i super podejście do klienta. Zrobili mi za darmo...
~tomrajd
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2012

Alfa Romeo 166 wątek zamknięty Niestety 6.0 jest to zdecydowanie za niska nota aby podsumować całość :) W...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 marca 2014

Super warsztat wątek zamknięty Chciałam podziękować za szybką naprawę mojego samochodu. Jestem kierowcą od...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 marca 2014

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam tego serwisu, kroją za wszystko za co tylko mogą. Żebym nie...
~Nie zadowolony
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lutego 2014

Przegląd roczny samochodu wątek zamknięty Byłem na przeglądzie rejestracyjnym, super wyposażenie, miła obsługa. Podczas...
~Michał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 lutego 2014

Badanie Techniczne wątek zamknięty Obsługa super- szybko i sprawnie bez kolejki do badania technicznego na...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 stycznia 2014

Perfekt :) wątek zamknięty Szukałem warsztatu blisko domu, pomyślałem że spróbuję u nich, wpadłem na...
~karol
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 stycznia 2014

Polecam wątek zamknięty podstawili samochód na wskazany adres, punktualnie, to samo było z odbiorem,...
~niki
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 października 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
70

postów

50

wątków

do góry