Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewa - ocena Korzystam od kilku lat. Jestem bardzo zadowolona. Obsluga jak zawsze szybka...
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 10 grudnia 2023

AB - opinia wątek zamknięty Skorzystałem z usług warsztatu 3-krotnie, wszystko naprawione , wymienione...
~AB
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 stycznia 2022

Opel - opinia wątek zamknięty Wymiana czujnika ciśniena oleju. Szybko sprawnie, część załatwiona. Miał być...
~Opel
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 października 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty Super warsztat robiłem Chevroleta Cruze wszysko ok
~Piotr
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 lipca 2020

M. - opinia wątek zamknięty Bardzo dobrzy fachowcy . Jedni mówią że za drogo a jedni nie narzekają...
~M.
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 stycznia 2020

Mirek-Ford Fiesta wątek zamknięty Witam.Dwa miesiące borykałem się z problemem szarpania podczas dodawania...
~Ford Fiesta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 lipca 2018

może być wątek zamknięty Mam samochód Renault Kadar. Przy okazji podjechałem pod warsztat ponieważ...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 stycznia 2018

Świetny Serwis! wątek zamknięty Trafiłem do tego Serwisu przez czysty przypadek byłem akurat w okolicy gdy...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 grudnia 2017

Nie polecam, nawet do tak prostych rzeczy jak wymiana opon, bo tu też mogą pojawić się problemy wątek zamknięty Na wymianie opon spędziłem 1,5h ponieważ Panowie mechanicy przez godzinę...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 listopada 2017

Na razie uzupełniałem tam klimatyzację i wymieniałem olej... wątek zamknięty i polecam innym. Niebawem mam zamiar wymienić tam rozrząd.
~Grzegorz
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 października 2017

dobry nie do końca wątek zamknięty ładnie urządzony ,nowoczesny serwis ,dużo pieniędzy włożono w wyposażenie i...
~petko
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2015

Uczciwy i rzetelny warsztat wątek zamknięty Polecam. Ogarnięta, młoda kadra ludzi, wysokie standardy wyposażenia, kadra...
~darek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 maja 2017

Polecam! wątek zamknięty Szybka i profesjonalna obsługa. Zleciłem wymianę filtrów i oleju. Zrobione...
~Jakub Szymaniak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 maja 2017

Słowny warsztat wątek zamknięty Od kilku lat korzystam i ich usług i jestem bardzo zadowolony. Kto raz tam...
~T4 2.5
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 maja 2017

Nie mam zastrzeżeń co do fachowości wątek zamknięty Serwisowałem w Perfekt Serwisie Corsę. Zawsze sobie radzili z naprawami,...
~greg
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2017

Jak zawsze perfekcyjnie wątek zamknięty Kolejny coroczny przegląd techniczny, kolejny raz jestem b. zadowolony z...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2017

NAjlepszy doradca serwisowy , to Pan Daniel Kozak wątek zamknięty Witam Chciałbym się z wami podzielić moją opinią na temat warsztatu i Pana...
~Kowal
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 marca 2017

Profesjonalna obsługa, warsztat bez zarzutów wątek zamknięty Serwisowałem do tego czasu regularnie tam dwa samochody. Zawsze konkretne...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 marca 2017

Dobra obsługa, bardzo słaba jakość usług wątek zamknięty Pojechałem do Perfekt Serwisu po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii i...
~klient X
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 września 2016

Przegląd Okresowy Renault wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu z jakim wykonano przegląd okresowy w...
~Kuba
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 września 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
70

postów

50

wątków

do góry