Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Serdecznie polecam wątek zamknięty Polecam serdecznie. Od przeszło 30 lat korzystam z usług tej firmy i nigdy...
~Paweł Domagalski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 listopada 2018

Nie polecam. Bardzo drogo!! wątek zamknięty Uwaga, Bardzo drogo, w moim przypadku za wymianę przewodów hamulcowych...
~Darek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 listopada 2018

super naprawa :-) wątek zamknięty naprawiałem tam 2 samochody, skodę octavię oraz Golfa 4.... oba wyjechały w...
~north
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 stycznia 2013

super naprawa :-) wątek zamknięty naprawiałem tam 2 samochody, skodę octavię oraz Golfa 4.... oba wyjechały w...
~north
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 stycznia 2013

szkoda slow wątek zamknięty kurcze nie wiem od czego zaczac ile te gosci w takzwanego ch..zrobil...
~rafał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 grudnia 2012

Najlepszy warsztat w Trójmieście!!! wątek zamknięty Korzystałem z ich usług kilkakrotnie i za każdym razem ten sam efekt - pełen...
~Marcin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 grudnia 2011

Polecam wątek zamknięty Bardzo dobry zakład, przystępne ceny i fachowa obsługa. Od jakiegoś czasu...
~Marek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 lutego 2009

Polecam wątek zamknięty Uczciwi Fachowcy w swej dziedzinie do tego miła obsługa. Chłopaki mają chęci...
~M.M.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 czerwca 2008

Lepsi nawet od serwisów!! wątek zamknięty Uczciwie polecam tą firmę. Zdecydowanie znają się na rzeczy i nie naciagają,...
~Aneta
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2008

Jak najnardziej polecam wątek zamknięty Samochód z tego warsztatu wyszedł jak nowy =) jak najbardziej polecam =))
~Artur
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2008

Warto im zaufać wątek zamknięty Auto z ich rąk wychodzi jak nowe, a przy tym bardzo uczciwie wyceniają...
~Ignac
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 lipca 2007

POLECAM! wątek zamknięty Tak trzymac!! fachowa i mila obsluga, wszystko profesjonalnie zalatwiane,...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 czerwca 2007

Polecam wątek zamknięty Jestem zachwycony. W tym warsztacie zawsze naprawiam swoj samochod, bo...
~Ania
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
13

postów

13

wątków

do góry