Widok

Petycja w sprawie utworzenia nowej kategorii "Rolki" w dziale Sport i Rekreacja na forum Trójmiasto.pl

Po krótkiej wymianie zdań z przedstawicielem portalu Trójmiasto.pl nt. utworzenia osobnej kategorii "Rolki" na forum Trójmiasto.pl zachęcamy do wyrażania swojego poparcia dla naszej (i Waszej) petycji:

"Mając na uwadze ostatnie wydarzenia, które Trójmiasto.pl opisywało - wypadek na ścieżce w Brzeźnie, rosnący brak porozumienia między różnymi użytkownikami ścieżek rowerowych (rowerowych z nazwy) oraz wypowiedzi na forum, które umniejszają znaczenie sportów wrotkarskich nad innymi, a w szczególności rowerami, zwracamy się z prośbą o utworzenie kategorii "ROLKI" w dziale Sport i Rekreacja na forum portalu Trójmiasto.pl.

Naszym zdaniem takie "oficjalne" nadanie pewnej rangi sportom wrotkarskim byłoby pomocne w rozładowaniu napięć pomiędzy rowerzystami a innymi uczestnikami ruchu jakie zaobserwowaliśmy na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy."

Z poważaniem

Sport Mania w imieniu swoim oraz trójmiejskiego społeczeństwa wrotkarskiego
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 1
podpisuję się pod petycją wszystkimi ośmioma kółkami, podoba mi się inicjatywa!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak najbardziej podpisuję się pod petycją . W końcu to ścieżki rekreacyjne. Za granicą rowerzyści i rolkarze wspólnie korzystają z takich ścieżek i jedni drugim nie są intruzami. Uważam , że to kwestia tolerancji. Czyż nie powinniśmy się cieszyć, że wspólnie uprawiamy różne formy rekreacji?? Jeśli zarówno i rolkarze i rowerzyści będą szanować się nawzajem i umiejętnie korzystać z tych ścieżek - to nie widzę problemu.
Gdyby rolki pojawiły się na świecie w tym samym czasie co ścieżki rowerowe to pewnie nosiłyby nazwę ścieżek rowerowo - wrotkarskich. Sama jeżdżę zarówno i na rowerze i na rolkach - nie widzę powodu, dla którego rolkarze nie mogliby jeździć po tzw. ścieżkach rowerowych:-))
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
jestem jak najbardziej za utworzeniem kategorii "ROLKI" w dziale Sport i Rekreacja na forum portalu Trójmiasto.pl.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak ... i ... OK
Wysłałem maila do policji gdanskiej która się pogubiła pod wpływem pismaków nieudaczników. Na razie odpowiedzi brak.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem za ;)))
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście jestem za :) to będzie przydatny dział
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę że moje słowa w temacie
http://forum.trojmiasto.pl/Rolki-sciezka-Brzezno-t244707,1,12.html
dały rolkarzom do myślenia :-)

Chociaż nie jeżdżę na rolkach to popieram weryfikację działów na tym forum i utworzenie tych gdzie jest największe zainteresowanie tematem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dołączam się.
image

http://www.sprawnyrower.pl Wykonujemy również naprawy rolek, w sezonie zimowym nart i snowboardów

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem za
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W imieniu swoim i dziewczyn z ekipy 4SKATING.pl dołączam się do petycji. Trójmiasto wrotkarstwem stoi, kolejny sezon zawodnicy z naszego regionu reprezentujący różne odmiany tej dyscypliny z powodzeniem konkurują z najlepszymi. Liczba osób jeżdżących na łyżworolkach jest tez u nas na tyle duża, że taka kategoria w dziale Sport znajdzie wielu aktywnych czytelników.

Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych

PA
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też jestem za :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
popieram
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram! Jeżdżę na rowerze i od trzech lat także na rolkach i widzę problem - jest niebezpiecznie i trzeba o tym rozmawiać. Sopocki tor rolkarski to za mało jak na tak dużą liczbę użytkowników. Z niecierpliwością czekam na to, co udostępnią przy PGE Arenie. Oby nie żądano tam jakiś opłat na wejście.... kategoria "Rolki" TAK!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
za jak najbardziej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i udało się !

"To jest mały krok człowieka, ale wielki krok ludzkości" :)

Dziękujemy za głosy poparcia, które wszystkim wyjdą na dobre.

Zapraszamy do dyskusji na forum, koniecznie w kategorii ROLKI :) !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cieszę się ze ktoś o tym pomyslał!! Dzwonilam jakies 3 tygodnie temu do Policji drogowej i niestety pojecia "rolkarz" nie ma w kodensie drogowym! ...w/g kodeksu to jest pieszy! Trzeba był.oby zmienic kodeks drogowy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Iwono co prawda tym razem dział jest właściwy ale temat dotyczy zupełnie czegoś innego. Proponuje zajrzeć tu
http://forum.trojmiasto.pl/kaz-jezdzenia-na-roklach-pol-sciezkach-rowerowych-t257165,1,350.html
Jeśli link został obcięty co się zdarza na tym forum to proszę poszukać wątku z tematem „kaz jeżdzenia na roklach pol ścieżkach rowerowych!!!”
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podpisuje sie, całkowicie popieram
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Firma skate4life.eu również się dołącza:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry