Widok

Piekarnia Sobowidz kolo Lewiatana

Jesli komus sie marzy swieze pieczywo, to raczej nie w tym miejscu.
Jest pare minut po 23.00 a pieczywo/drozdzowki juz tam sa. Wystarczy popatrzec przez okno na pieczywo jeszcze w skrzynkach.
Warto by bylo sie spytac jutro w tej piekarni, czy pieczywo maja swieze?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
Ja się dziwie, ze ta piekarnia jeszcze funkcjonuje.
Pieczywo tam jest kiepskiej jakości a bułki słodkie wręcz niesmaczne.
Raszczyk i Bagietka zdecydowanie lepsze!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10
Najlepsze w okolicy Raszczyk -kruszące sie nie można posmarować a Bagietka szkoda gadać
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A u mnie wszyscy w domu bardzo lubią pieczywo z tej piekarni, różne gatunki chleba, smaczne i nie pleśnieje na drugi dzień.
W piekarni w Netto nie jest takie smaczne
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2

a to nie jest tak, ze w skrzynkach jest spakowane to co sie nie sprzedało, i rano przy dostawie świeżego pieczywa kierowca zabiera wczorajsze?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety tak nie jest.
Proponuje spacer kolo 21.00 gdzie na podlodze nie ma skrzynek i ponownie okolo polnocy kiedy nagle sie pojawiaja.
Do tego wizyta dostawczaka kolo 23-24 i otwarte drzwi od piekarni daja jasna odpowiedz o co chodzi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

To dlatego zaraz po zamknięciu sklepu piekarniczego opuszczane są brązowe rolety. Dostawa towaru około północy. Ok 6 rano przychodzi sprzedawczyni i rozkłada ten towar oraz podciąga rolety o 6:30. Dobre!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Wiedziałam, ze pieczywo, bułki i ciasta nie należą do świeżych! Już się nie raz tam nadzialam. Wybieram dwie pozostałe piekarnie. Tą omijam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Pieczywo w tej piekarni jest bardzo dobre. Nie przeszkadza to, że jest przywiezione na noc. Myślicie, że jak upieką o 5tej rano to będą na sygnale Wam je wieźć :-))) 10 lat temu był tylko chleb w Lewiatanie i nic do wyboru. Teraz jest kilka sklepów i jest OK. Każdy kupuje tam gdzie chce.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja tam nic do przywożenia nocą nie mam, poza tym jak jadę do pracy po 4 tej to mijam też dostawczak z tej piekarni (a przynajmniej tak mi się wydaje że to ich bo przecież nie z lewiatana nie? ) to pewnie druga dostawa, mało to piekarni w Trójmieście co przywóz towaru mają na raty?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z tego co wiem to pieczywo zanim będzie można pokroić w krajalnicy musi polezakowac parę godzin
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Uwielbiam pieczywo z tej piekarni!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kupiłem dzisiaj świeże bułeczki- rewelacja! Lepiej niż w Żabce!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pieczywo w Sobowidzu jest moim zdaniem bardzo dobre, długo zachowuje świeżość, szczególnie niekrojone, dlatego te 6 godzin w tą czy w tamtą nie robi różnicy.
Może przywożą teraz chleb o 23 z uwagi na opady śniegu, bo w ubiegłym roku po opadach zdarzało się, że chleba na czas nie dowieźli i rano Pani z pustymi pułkami była.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
No z Chojnic albo Pasłęka na pewno pieczywo wyjeżdża o 5 rano żeby dojechać na Karczemki, a Bagietka i Raszczyk są właśnie stamtąd.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie i gdzie tu świeżość?Upieczone o 20 tej wystudzone o 23 zapakowane na auto i przywiezione o 5
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

to wstań o 2 w nocy zagnieć ciasto na chleb, po napuszeniu powyrabiaj je znowu odstaw do wyrośnięcia, idź spać, wstań o 5.30 nagrzej piekarnik, upiecz chleb i na śniadanie o 6.30 masz świeży i gorący
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę że nie potrzebnie się denerwujesz na anonima:;) to troll i jego celem jest zaprzeczanie i wrzucanie kamyczków i nic poza tym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w twj piekarni sa super rzeczy i chleb bezglutenowy pyszny! takze latamy tam juz teraz zawsze
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z piekarni Sobowidz od lat kupujemy pieczywo i smakuje rewelacja, do tego długo zachowuje świeżość. To chyba konkurencja w okolicy ma zarzuty.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

A czystość?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda ze nie widzicie jakie te kosze są kuźwa czyste jak wam pieczywo przywożą, one wody i mycia to chyba 5 lat nie widziały! A nie raz są ciągane po podłogach! Tam sanepid powinien wpasć i zrobić porządek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Karczemki

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

do góry