Piekarnia - Cukiernia

Cukiernie i piekarnie

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 37

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
G. Polakow - ocena Doskonały chleb, b. smaczne ciastka
~G. Polakow
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 1 października 2023

Krystyna - opinia Jestem stałym klientem piekarni Szydłowski. Gorąco polecam, szczególnie...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 listopada 2022

Mysia pysia - opinia wątek zamknięty Jakość to loteria dlatego ogólnie 3 ale bywa nawet 6. Drożdżówki fatalne.
~Mysia pysia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 października 2021

Daria - opinia wątek zamknięty Pyszne ciasta i drożdżówki. Zawsze świerze, super obsługa:)
~Daria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 maja 2021

Tomek - opinia wątek zamknięty Bardzo smaczne wyroby i dobrej jakości.
~Tomek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 maja 2021

Michał - opinia wątek zamknięty Kartuska 122, to jakaś porażka. Panie często tak zajęte rozmowami przez...
~Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 marca 2020

unikac wątek zamknięty rodziny z dziecmi unikajcie tego miejsca,
~agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 sierpnia 2019

Nieprzyjemna obsługa w cukierni w Carrefourze wątek zamknięty Panie pracują chyba za karę. Już nie skorzystam, fatalna obsługa.
~Niezadowolona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 października 2018

Najlepsze pieczywo! wątek zamknięty W całym Gdańsku :-) No i drożdżówki legendarne... Nigdzie indziej nie kupuje....
~Maku
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 września 2017

Wszystko ok poza obsługą wątek zamknięty Pieczywo dobre, drozdzowki pycha, ciasta tez można zjeść. Ceny da się...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 czerwca 2017

Świeże i zdrowe pieczywo wątek zamknięty Zawsze mają bardzo dobre i świeże pieczywo, obsługują miłe panie z którymi...
~Magda
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 stycznia 2015

cos na zab wątek zamknięty Kanapki mają super. Drożdzówki też. Torty niestety-takie sobie. Chleb...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 stycznia 2015

Jgodzianki wątek zamknięty Dziękuję za idealne jagodzianki. Czekam na nie cały rok i zawsze są boski....
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2014

Zdecydowanie NIE wątek zamknięty Ptysie kilka razy wyrzucone do śmietnika - bita śmietana stara i śmierdząca,...
~Maszan
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 marca 2009

PĄCZKI W TŁUSTY CZWARTEK wątek zamknięty Jestem oburzona,kupiłam dzisiaj 10 pączków w cukierni przy ETC na...
~STAŁA KLIENTKA
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 lutego 2014

Bardzo dobrej jakości pieczywo wątek zamknięty Polecam szczególnie wysokiej jakości razowy ze słonecznikiem, w sklepie na...
~Pan Marian
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lutego 2014

Moja ulubiona piekarnia! wątek zamknięty Jest to absolutnie moja ulubiona piekarnia/cukiernia od dawna i zarzuty,...
~KP
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 stycznia 2014

jestem rozczarowana wątek zamknięty Wczoraj kupiłam pączki które wyglądały całkiem nieżle. Niestety w smaku...
~Dorota
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 stycznia 2014

Obsługa w Galerii Bałtyckiej wątek zamknięty Wczoraj kupowałam pieczywo w Galerii i jestem w szoku jak antypatyczne są...
~Agnieszka
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 września 2012

Fatalna obsługa wątek zamknięty Najgorsza obsługa z jaką miałam styczność, kobiety pracujące w punkcie na...
~Klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
33

postów

27

wątków

do góry