Widok

Piekna bikerko kim jestes ???

W niedziele wybralem sie na otwarcie sezonu rowerowego, i podczas powrotu jadac ulica obok parku oliwskiego minęła mnie piekna bikerka, jechała na jakimś modelu Kellys'a ( chyba miała tarczowki z przodu :) ) czyli jakis wyzszy model,,, figura cud :) ehhe no i kask, okularki,,, pelna profeska !! Tu moge jedynie dodać że ja jechałem od strony lasów oliwskich do centrum miasta a ona jechała w przeciwnym kierunku,,,, wiec jesli KTOKOLWIEK WIDZIAL- KTOKOLWIEK WIE kim była ta piekność :) , niech do mnie skrobnie maila..


Z gory wlk THX.
Biker
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mimo proby przypomnienia nie znam zadnej dziewczyny co pomyka na kellysie. Trzeba bylo gonic... ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ehhhh... tyle się słyszy o braku bikierek w 3miescie a Ty nie wyruszyłeś w pościg ?! Nie ładnie... Za kare masz za pokute trzy podjazdy pod 16% na 3 z przodu i 9 z tyłu. A kolor włosów kojażysz ? A tak na marginiesie to poważnie była ładna czy tak Ci sie wydaje ? Przyjrzałeś się dokładnie ? Ja widziałem jedną taką fajną w Żucholu ok dwa tyg. temu. Hmmmm.......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Acha... jeszcze mała rada. Lepiej zamieść ten post na pl.rec.rowery. Jeśli to typowa bikierka to napewno tam zagląda. A jeśli nie zajrzy aniu tu ani tam to znaczy że to nie bikerka albo że nie ma neta w domu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MAsz zupelna racje.... powinienem przeciąć dwu pasmówke, z piskiem opon i gonic ją ile sil w nogach :) aby ostatecznie zaprosic ja na wspolne wypady po oklicy..... ale madry czlowiek dopiero po szkodzie :((..
Ps... naprawde byla ładna :))) a sadzac po sprzecie na jakim jechala i jaki miala na sobie moge przypuszczac ze amatorką nie była.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
/
zostawcie moją kobietę w spokoju, jest zajęta,
a rowerek nie ma tarczówek .. ;-)
/
pozdrower
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak myślałem że to może być dziewczyna Petera hehe :) No trudno koledzy, trzeba mieć oczy otwarte bo kto szuka nie błądzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ehhh ślepe wy jesteście... to byłem Ja! Co wy macie skłonności do facetów z długimi włosami i tarczówką??? Przyznam że już nie raz wzięto mnie za kobietę (myliły się zwłaszcza niewiasty), tak to już jest... strój kolarski, kask i okular maskuje skutecznie :P

Lepiej nie unośić się entuzjazmem bo można się przykro zdziwić!

ps. ku przestrodze http://wielki.zeb.aresztowany.com/m/eks.php?m=Reda ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Gdzie kupić rower? (25 odpowiedzi)

Cześć! Szukam jakiegoś sklepy w Trójmieście, gdzie mógłbym kupić dobry rower po niewygórowanej...

rowerek treningowy stacjonarny - gdzie kupię? (12 odpowiedzi)

Gdzie mogę kupić w Trójmieście rowerek treningowy stacjonarny w cenie ok. 200 zł? Decathlon,...

Jaki rower do trójmiejskich lasów i okolic (12 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu roweru, nie jeździłem od dzieciaka więc postanowiłem kupić rower w...

do góry