Widok

Piękne zdjęcia, super atmosfera

Miałam robiona sesję zdjęciową pierwszy raz w zyciu, stresowałam się ale od wejścia Eli do domu o wszystkim zapomniałam i świetnie się bawiłam, przemiła dziewczyna, perfekcjonistka, no i śliczny efekt w formie zdjęć:) Niezapomniana przygoda!!!
Moja ocena
Elżbieta Michalec- fotografia i grafika kategoria: Fotografowanie
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
kreatywność: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękuję bardzo za pozytywną opinię, oraz mam nadzieję że jeszcze do zobaczenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry