Widok
Piękne zdjęcia, super atmosfera
Miałam robiona sesję zdjęciową pierwszy raz w zyciu, stresowałam się ale od wejścia Eli do domu o wszystkim zapomniałam i świetnie się bawiłam, przemiła dziewczyna, perfekcjonistka, no i śliczny efekt w formie zdjęć:) Niezapomniana przygoda!!!
Moja ocena
Elżbieta Michalec- fotografia i grafika
kategoria: Fotografowanie
obsługa: 6
oferta: 6
jakość usług: 6
kreatywność: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6