Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! Bartek i Marysia to ludzie z pasją i to widać. Zdjęcia mają rewelacyjną jakość, a co najważniejsze uchwycone genialne momenty wesela i ślubu. Każde zdjęcie coś przedstawia, coś mówi. Idealnie uwiecznione emocje na każdym zdjęciu. Te zdjęcia chce się oglądać i oglądać i cały czas mało! Jestem osobą wybredną i wiedzącą jakich efektów oczekuje, ale na prawdę jestem zachwycona efektem ich pracy. Swoim usposobieniem sprawił, że na sesji obydwoje z mężem świetnie się bawiliśmy, a jako osoby nie lubiące pozować do zdjęć uważaliśmy, że będzie to dla nas męczarnia:) Wieeelkie dzięki:)