Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Renia - ocena Pierogi pyszne, wybór ogromny... córka która jest niejadkiem zjadła całą...
~Renia
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 6 listopada 2023

Bartek - opinia Po 2 godzinach czekania na zamówienie powiedziano nam, że nie zostanie ono...
~Bartek
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 27 czerwca 2023

Marta - opinia Gdybym była jedzeniem byłabym "pierogiem" nie jednego pieroga...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 marca 2023

Magda - opinia Pyszne pierogi, bogate menu i miła obsługa
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 marca 2023

Krzysztof - opinia Najlepsze progi w mieście. Byłem już wielokrotnie i zawsze pieje z zachwytu,...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 lutego 2023

Andrzej - opinia No cóż. 1 godz. I 40 minut czekania przed wejściem a potem jeszcze 15 minut...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 grudnia 2022

Dorota - opinia Pierogi pyszne, jednak ogromny minus za czas oczekiwania. 1,5 godziny. W tym...
~Dorota
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 grudnia 2022

janusz - opinia Hej Chcielismy zamowic i zabrac pierogi na wynos dla rodzicow ktorzy z domu...
~janusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 grudnia 2022

Foodie - opinia Wszystko zawsze dobrze i pysznie ale pierogi szefów kuchni zupełnie...
~Foodie
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 maja 2022

Adam z Kolonii - opinia Wszystko co podają jest po prostu przepyszne ! Nawet zupa krem ziemniaczana....
~Adam z Kolonii
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 maja 2022

Wiola - opinia Po tak wielu pozytywnych opiniach na temat pierogarni postanowiłam i ja tam...
~Wiola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 kwietnia 2022

Rafał - opinia wątek zamknięty Świeże pierogi, pyszna zupka. Bogate menu, każdy znajdzie coś dla siebie....
~Rafał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 stycznia 2022

M. - opinia wątek zamknięty Obsługa musi jeszcze dużo się nauczyć, niestety pierogi dostałam rozgotowane,...
~M.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 października 2021

Anja - opinia wątek zamknięty Mandu to najlepsza pierogarnia w Gdańsku , wszystkie pierogi smaczne...
~Anja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 października 2021

Jacek - opinia wątek zamknięty Polecam, b.często kosztuję tu pierogi i nigdy się nie zawiodłem.
~Jacek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 października 2021

Karol - opinia wątek zamknięty Bylem z żoną. Czekałem 90 minut na stolik, późmiej 45 minut na jedzenie ....
~Karol
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2021

Ola M. - opinia wątek zamknięty Mandu jest najlepsza pierogarnia w jakiej kiedykolwiek byłam. Karta jest tak...
~Ola M.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 czerwca 2021

Asia - opinia wątek zamknięty Pierogi w Mandu są po prostu wyborne. Czekam bardzo aż otworzą lokal w mojej...
~Asia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 listopada 2020

Jola - opinia wątek zamknięty Najlepsze pierogi w Trójmieście! A już na pewno najlepsze ciasto na pierogi!...
~Jola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 listopada 2020

Smakosz - opinia wątek zamknięty Nic specjalnego za to ceny wygórowane. Na obsługę lub wolny stolik czeka się...
~Smakosz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 października 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry