Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
M. - opinia nowy temat Obsługa musi jeszcze dużo się nauczyć, niestety pierogi dostałam rozgotowane,...
~M.
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 10 października 2021

Anja - opinia nowy temat Mandu to najlepsza pierogarnia w Gdańsku , wszystkie pierogi smaczne...
~Anja
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 10 października 2021

Jacek - opinia nowy temat Polecam, b.często kosztuję tu pierogi i nigdy się nie zawiodłem.
~Jacek
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 3 października 2021

Karol - opinia Bylem z żoną. Czekałem 90 minut na stolik, późmiej 45 minut na jedzenie ....
~Karol
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 13 sierpnia 2021

Ola M. - opinia Mandu jest najlepsza pierogarnia w jakiej kiedykolwiek byłam. Karta jest tak...
~Ola M.
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 1 czerwca 2021

Asia - opinia Pierogi w Mandu są po prostu wyborne. Czekam bardzo aż otworzą lokal w mojej...
~Asia
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 27 listopada 2020

Jola - opinia Najlepsze pierogi w Trójmieście! A już na pewno najlepsze ciasto na pierogi!...
~Jola
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 27 listopada 2020

Smakosz - opinia Nic specjalnego za to ceny wygórowane. Na obsługę lub wolny stolik czeka się...
~Smakosz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 października 2020

sztefla - opinia Bardzo miła obsługa i potrafiąca dobrze doradzić.Pierogi bardzo dobre...
~sztefla
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 września 2020

Marta - opinia Najlepsze pierogi w Trójmieście . Miła i uprzejma obsługa . Nie da się...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 września 2020

konsti - opinia Jestem stałym bywalcem, wraz z rodziną potrafimy pojechać do Gdańska tylko po...
~konsti
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 sierpnia 2020

Tina - opinia Kiedyś najlepsza pierogarnia w mieście. Teraz się zepsuli. Porcja gotowanych...
~Tina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 czerwca 2020

Kama - opinia Totalnie przereklamowana , tragiczna obsluga, jakosc spadla na dno , to juz...
~Kama
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 czerwca 2020

Karolina - opinia Fantastyczna ekipa, jedzenie
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 marca 2020

Gość - opinia Niech pomyślą nad rezerwacja telefoniczną.Bo to jest słabe.Wszędzie można...
~Gość
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 grudnia 2019

Natalia Bardzo fajna pierogarnia. Cudowna obsługa, bardzo dobre pierożki, duży wybór....
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 października 2019

Irena - opinia wątek zamknięty Na pieczone pierogi czekałam 30 minut i bardzo zdziwiłam się gdy podano mi...
~Irena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 października 2019

Ofiara popularności wątek zamknięty Na 8 sztuk chinkali, cztery były dziurawe. Bardzo słabo jak na tą gruzińską...
~TomStar
1

dodano: 23 czerwca 2019

Król jest nagi wątek zamknięty Skończyło się. Kiedyś najlepsza pierogarnia w mieście stała się parodią samej...
~żałoba po mandu
-

dodano: 3 maja 2019

Bardzo smaczne jedzenie wątek zamknięty Pierogi nie przeciętnie bardzo dobre polecam! Uwaga dość duży ruch .
~Piotr
1

dodano: 23 kwietnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry