Pierogarnia Mandu

Pierogarnie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Elżbietańska 6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maciek - opinia Super pierogi. Bardzo polecam.
~Maciek
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 17 czerwca 2023

Justyna - opinia Przepyszne, aromatyczne, świeże, cienkie ciasto, mnóstwo farszu, pyszne...
~Justyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 marca 2023

Maciej - opinia Wspaniałe miejsce. Pierogi, które zawsze smakują tak samo... Dobrze. Obsługa...
~Maciej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 lutego 2023

Ewa - opinia Zawsze pyszne, przystępne ceny i bardzo sympatyczna obsługa, polecam!
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 stycznia 2023

Karolina - opinia wątek zamknięty Czas realizacji i dowozu zamówienia dosyć dlugi, jednak podczas rozmowy...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 marca 2020

Karolina - opinia wątek zamknięty Najlepsze pierogi w mieście! Świeże, robione na miejscu, po złożeniu...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 marca 2020

Uwielbiam! wątek zamknięty Każda wizyta to niezwykłe wrażenia dla podniebienia. Każdy znajdzie w karcie...
~Weronika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 września 2019

Super wątek zamknięty Przepyszne pierogi !!! Miła obsługa , polecam te z dziczyzną i żurawiną....
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 października 2017

Dużo gorsze od tych w Oliwie wątek zamknięty Marzyłam o tych pierogach cały dzień. Niestety żadna z trzech zamówionych...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lutego 2017

Miło, kilmatycznie, smacznie, ale ... wątek zamknięty Tak jak w tytule milo i klimatycznie. Zamowilem pierogi z dzikiem, moja zona...
~piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 listopada 2016

Byłem dwa razy - pierwszy i ostatni , nigdy więcej !! wątek zamknięty O pierogach wiedzą tyle ile wszystkie pozostałe knajpy w których pierogi...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 października 2016

Polecam, wyniescie mnie bo nie mogę juz chodzić wątek zamknięty Proponuję wybierać się na pierogi w kilka osób, aby sie troche powymieniać....
~SM
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 września 2016

Rewelacja wątek zamknięty W mandu jestem mega często i byłam ostatnie mi czasy bardzo mocno...
~Megi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lipca 2016

Warte polecenia wątek zamknięty Polecam. Miła atmosfera, chociaz w godzinach szczytu troche glosno. Jedzenie...
~TomStar
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 czerwca 2016

Perfecto! wątek zamknięty Od obsługi przez wystrój po pierogi - wszystko idealnie. Na 4 osoby...
~kristabella
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 czerwca 2016

nie polecam wątek zamknięty -obsługa bardzo dobra -menu brak propozycji dla dzieci , lub zamówienia 1/2...
~artur3m
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 czerwca 2016

Polecam wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, na wstępie przywitała nas miła kelnerka i wskazała nam...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 maja 2016

niestety , ale pierogi z mięsem ciasto i farsz do poprawki wątek zamknięty Pozycja polecona przez obsługę, jednak ten kto doprawiał farsz trzyma się...
~Miejscowy człowiek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 maja 2016

Bardzo smacznie i miła obsługa wątek zamknięty Obsluga bardzo mila, lokal ogólnie bardzo ladny i schludny,czyściutko. Ludzi...
~anka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2016

Polecam wątek zamknięty Ludzie, jak czytam wasze opinie to "noż mi się w kieszeni otwiera"!...
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry