Widok

Pierwsza wizyta w Nowym Roku

Jestem stała pacjentką.Leczę się na nadcisnienie z efektem dodatnim ale muszę brać tabletki już do końca życia.Lekarz może wypisać tylko 2 opakowania,które wystarczają na 40 dni.Do tej pory podawałam książeczke w rejestracji i na nastepny odbierałam receptę.Niestety teraz jest inaczej.Rano przed otwarciem rejestracji trzeba ustawić się w kolejcei ,zapisać sie na wizytę.odsiedzieć pod gabinetem,odbyć wizytę u lekarza po to żeby powtórzyć receptę. Efekt-pełna przychodnia zdenerwowanych pacjentów.To jest stwarzanie sztucznego tłoku i braku szcunku dla lekarzy i pacjentów. Jest okres grypy więc niech sie więcej ludzi zarazi.Gratuluję pomysłu napewno kogoś z za biurka. Podobno dbacie o dobre imię przychodni a chyba je tracicie.To nie jest tylko moja opinia Było dobrze więc musi być żle. Z poważaniem była slużba zdrowia.
Moja ocena
obsługa: 5
 
oferta: -
 
jakość usług: 5
 
wyposażenie: -
 
czas oczekiwania: 4
 
ocena ogólna: 4
 
4.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
to nie przychodnia ustala zasady tylko NFZ... co za ludzie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
W innych przychodniach lekarskich Gdyni można zarejestrować się
bez problemu telefonicznie w ciągu dnia i zostanie sie zarejestrowanym a jak jest taka potrzeba to przyjętym przez lekarza.
A w tej przychodni jest coś okropnego. Telefonicznie nie można
się zarejestrować na nast epny dzień bo jak twierdzi Pani rejestratorka jest już zarejestrowanych 10 osób.
To że ktoś pracuje to się nie liczy. Potrzebowałam od Pani doktor
zaświadczenia to mnie nie przyjęła, ogodz. 19.00. zaznacze że lekarz przyjmowal do godz 20.00..Powiedziała że zaświadczenia nie wystawi a jak się że czuję to zostaję mi pogotowie lub szpital.
Nigdy nie myślałam że będziemy tak traktowani przez "kochaną"
służbę zdrowia za nasze ciężko zarobione pieniądze.
I prosze nie mówić że od organizacji pracy w przychodniach jest
NFZ - bzdura.

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
skoro nie zna sie Pani na zasadach jak są podpisywane umowy z nfz to czemu sie Pani wypowiada??!! proszę się pofatygować chociaz, zeby poczytac na stronach nfz o warunkach realizacji kontraktu- dane dostepne dla wszystkich. jesli chodzi o rejestrację na następne dni to lekarz ma ograniczoną liczbę pacjentów którą jest w stanie przyjąć w ciągu dnia, prawda??? Gdyby w poniedziałek wszyscy zarejestrowali się na wtorek, środę itd. to ciekawe czy Pani nie kryłaby oburzenia, że nie może być Pani przyjęta (dnia dzisiejszego od razu) skoro ma Pani np. gorączkę bo nie ma już miejsc na dany dzień tylko oczekiwałyby Pani na wizytę 10dni bo pacjenci zarejestrowali się z wyprzedzeniem tydzień wcześniej...???
To ze gdzie indziej można, to nie znaczy, że jest to zgodne z warunkami kontraktu... Poza tym, zawsze może Pani zmienić przychodnię- przecież wszystkie przychodnie czynne są w Gdyni w godz. 8-20... (sic!)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Do pani powyzej...juz z psychologii wiadomo,iz osobnicy naduzywajacy znakow o zabarwieniu emocjonalnym sa niezrownowazeni...jesli tacy siedza w NFZ,to gratuluję....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry