Widok

Pierwsza wizyta w kinie "Helios"

Zapragnęłam obejrzeć "Kochanków z Księżyca". Okazało się, że film wyświetlają tylko w kinie Helios i to o godz. 12, co znaczy, że to prawdopodobnie ostatni tydzień projekcji. O 12 w zwykły dzień nie mam możliwości obejrzeć filmu, więc zostaje tylko weekend. Spontanicznie wybrałam się do kina, musiałam przejechać całe miasto, przemokły mi buty, ale mimo wszystko byłam szczęśliwa, że zdążyłam. Kupuję bilet, a wyszczerzony, wyżelowany bileter informuje mnie, że akurat dzisiaj projekcje się nie odbędą. Zdziwiona pytam: jak to? A on na to, że przecież dwie kasy obok jest informacja na karteczce, że seans odwołany. Szlag mnie trafił, zmarnowałam trzy godziny z życia po to tylko, by się przejechać do odległego kina i usłyszeć, że dzisiaj nie ma seansu. Jeśli współpracujecie z portalem trojmiasto.pl wypadałoby zamieścić taką informację.
Po takim doświadczeniu nigdy w życiu nie odwiedzę już Heliosa.
Moja ocena
obsługa: 1
 
repertuar: -
 
nowości: -
 
komfort: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
hahaha , kino jest winne, że babsko miało zły dzień! Kogo obchodzi twoja droga do kina albo że masz kiepskie przemakające buty i nie stać cie na taksówkę.
Trzeba było pilnować kiedy i gdzie są projekcje filmu na którym ci zależało a nie oceniać negatywnie kino za odwołanie ostatniego seansu. Pewnie już nie było chętnych na ostatni pokaz, na który na bank nie zrobiłaś rezerwacji a dla jednej chętnej wariatki nie opłaca się sali marnować. Niektórzy ludzie powinni być izolowani od społeczeństwa.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
no i mam sprawce wszystkich odpowiedzi w obronie kina ....zmień pracę ! Z tymi "dobrymi" radami dla widzów zniechecisz skutecznie do odwiedzin Twojego kina ...ludzie przegladaja takie portale ...i czytaja opinie ...równiez takie aroganckie jak pisane przez Ciebie...

Wielkie pozdro...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
zanim oskarżysz kino że karze komuś pisać komentarze to weź sobie najpierw poczytaj wpis tej idiotki co jest zła na kino bo jechała w złą pogodę tramwajem bez rezerwacji biletu. Ja pisałam ten komentarz obronny i gwarantuje ci że jestem z totalnie innej branży. Lubię tam bywać bo mam blisko jest parking za darmo a popcorn jest ciepły co w innych kinach jest niemożliwe do uzyskania w komplecie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po pierwsze na trójmiasto.pl często są niekompletne informacje - niestety. Tyczy się to rózwnież godzin wyświetlania seansów, a więc po wszytskie informacje należy sięgać na stronę konkretnego kina - tam znajdują się tegotypu ostrzeżenia itp. Poza tym gdyby była zrobiona rezerwacja, a film miałby sie nie odbyć, to obsługa kina zadzwoniłaby, aby powiadomić o zaistniałej sytuacji. Dziwi mnie, że skoro Twoja droga do tego kina wymagała tylu poświęceń nie upewniłaś się, ze seans sie odbedzie. Do kinomaniaczki: nawet dla jednej osoby są wyświetlane filmy. Nie raz byłam jedynym widzem na danym filmie :) Może była jakaś awaria, inne duże wydarzenie, czy cokolwiek, ale ludzie! Takie rzeczy można sprawdzić!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry