Widok

Pierwsze spotkanie z synem partnerki

Za kilka dni idę na pierwsze spotkanie z 12-letnim synem mojej obecnej partnerki. Maciek ma super ojca (moja partnerka i jej mąż rozstali się w przyjaźni), więc nie będę się starał mu go zastąpić, ale chciałbym, żeby chłopak z miejsca mnie polubił. Co myślicie o małej próbie przekupstwa? No może nie do końca wychowawcze, ale zrozumcie mnie... bardzo mi zależy.
Myślałem, żeby kupić Maćkowi coś z adidasa, bo to lubią chłopcy w każdym wieku. I tutaj pytanie, co najlepiej kupić? Wybór przeogromny https://adidas.modisimo.pl/ubrania-obuwie-i-dodatki-dzieciece
Czy możecie mnie nakierować? Buty, koszulki, akcesoria? Proszę tylko o poważne odpowiedzi, bez pogadanek etycznych dotyczących przekupstwa :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Skuter
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Reklama dźwignią handlu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sumie 12 lat to spory chłopak, może zainteresowałyby go jakieś drony dla dzieci, to zabawka z którą moglibyście wspólnie spędzić czas. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Prezenty

prezent (10 odpowiedzi)

Musze kupić swojemu bratu jakiś fajny prezent na 20 urodziny. Jako, że jest to aktywny i dośc...

co na prezent na imieniny dla faceta? (39 odpowiedzi)

Poradźcie co można kupić na imieniny dla faceta 40-letniego? Nie mogą to być takie śmieszne...

Prezent na komunie! Help me! (102 odpowiedzi)

Za 2 mce mamy komunię mojej chrześnicy. Czas pomyśleć o prezencie. Co się teraz kupuje...

do góry