Pojechałem, bo miałem problemy z samochodem. Oczywiście chłopaki poszli na łatwiznę i źle zdiagnozowali samochód. Co więcej, przy wymianie filtra paliwa zgubili klipsy i przepuszczał powietrze, kolejne 200zł w plecy dzięki "mechanikom".