Widok
Pierwszy i ostatni raz
Pojechałem, bo miałem problemy z samochodem. Oczywiście chłopaki poszli na łatwiznę i źle zdiagnozowali samochód. Co więcej, przy wymianie filtra paliwa zgubili klipsy i przepuszczał powietrze, kolejne 200zł w plecy dzięki "mechanikom".
Moja ocena
GOOD SERVICE
kategoria: Warsztaty samochodowe
obsługa: 4
asortyment: 3
jakość usług: 1
terminowość: 2
przystępność cen: 1
ocena ogólna: 2
2.2
* maksymalna ocena 6