W salonie wykonywałam usługę koloryzacji włosów. Kolor okazał się pomarańczowo-rudo-żółty. Po grzecznym zapytaniu czy mogłabym poprosić o stonowanie tego koloru zostałam zapraszona do saolnu gdzie pani fryzjerka w obecności jeszcze jednej pani (nie wiem kogo, bo sie nie przedstawiła) odmówily mi wykonania zabiegu twierdząc, że informowała mnie, iż ostateczny efekt końcowy zostanie osiagnięty po 2-3 zabiegach a kolor to się pani fryzjerce podoba i nie jest to rudy... stwierdziłam, że należy się pożegnac i salon opuscić, może o gustach rzeczywiscie nie nalezy dyskutować a przecież pani fryzjerce kolor sie podoba... Kolejnym krokiem salonu było przesłanie informacji, z zapraszeniem do saolnu w celu dokonania zwrotu za usługę. Ponieważ podejrzewam, że moja wizyta skończyłaby sie tak jak poprzednia, poprosiłam o dokonanie przelewu wspomnianej kwoty na moje konto i czekam szósty dzień... Na szczęście koloryzacja została poprawiona w sąsiednim salonie. Dlatego ostrzegam przed wizytą w tym salonie. Zupełny brak profesionalizmu. Najgorszy salon w jaki byłam.