Widok

Pierwszy i ostatni raz w tandoori love.

Zachecony wystrojem i checia zjedzenia dobrego indyjskiego jedzenia wybralismy sie do tandoori love.Niestety jakosc serwowanych dan pozostawia wiele do zyczenia.Napisze tylko,ze wiele podrozuje po calej azji i europie i indyjskie dania jadalem wszedzie,ale tak slabej kormy i tikka to juz dawno nie jadlem.Danie na va... w karcie ponoc bardzo ostre,a w rzeczywistosci nie ostre.Tikka byla spalona,az czuc bylo gorycz.Po zwroceniu uwagi kelner probowal sie ratowac,ze to najlepsza indyjska restauracja w trojmiescie jednoczesnie strzelajac sobie w noge mowiac ze w menu nic nie jest w rzeczywistosci ostre i ze indyjska kuchnia w kazdym kraju jest inna.Tak jest inna i smaczna,ale nie w takdoori love.Restauracja raczej do omijania.Padnie w przeciagu 2 lat z takim jedzieniem.Moja zona smaczniejsze danie ugotuje ze sloika z indyjskim sosem.
Moja ocena
obsługa: 2
 
menu: 4
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sorry ale chyba mieliście zły dzień albo pecha...
To naprawdę najlepsza kuchnia indyjska w Trójmieście! Sam słyszałem jak wiele razy goscie z zagranicy chwalą kucharzy - Polak raczej się nie pofatyguje do kuchni by pogratulować kucharzom... jak ma paść jak jest już w Sopocie od wielu lat... ludzie... pogratulować jadu...
życzę więcej optymizmu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
TEŻ TAK UWAŻAM. CZĘSTO JADAM WRAZ Z PARTNEREM W GDYNI W RESTAURACJI INDYJSKIEJ, A WIĘC MAM PORÓWNANIE.
NIE ODWIEDZIMY JUŻ TEJ RESTAURACJI.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry