Widok

Pies najlepszym przyjacielem człowieka

Kiełpinek Temat dostępny też na forum:
"Pies najlepszym przyjacielem człowieka"
Chyba każdy zna to przysłowie, a na pewno te osoby, które mają psiaka w domu, w swojej rodzinie.
Nie chciałabym i jestem pewna, że nikt by nie chciał być na miejscu labradorów – „przyjaciół” mieszkańców bloku Jaśminowy Stok 59, Na Karczemkach.
Oni przyjaciół zamykają na całe dnie na balkonie, niezależnie od pogody, bez dostępu do picia, a do dyspozycji dają deweloperską „wyg lazurowaną betonową sofę".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
straszne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej mieszkam po sąsiedzku, na Storczykowej 16 ale nigdy nie widziałem labradora na żadnym z balkonów... zaadoptował bym pieska co się męczy pomimo, że mam już jednego kundelka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaśminowy Stok 59 a...............kiedyś te psiaki, bo są dwa, szczekały całe dnie.
Teraz pewnie pogodziły się ze swoim losem...
Ale czy my musimy się z tym godzić?
Gdzie można to zgłosić?
Może ktoś ma jakieś znajomości...
Wiem że na Storczykowej, w tegoroczne mrozy, na balkonie przesiadywał mały jamniczek...
Tak nie może być.
Dobrze,że ktoś o tym mówi, teraz działajmy...
Ma ktoś jakieś propozycje?
Co można zrobić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze na początek porozmawiać z właścicielami psów? Najlepiej jeśli pójdzie kilku sąsiadów razem. A jeśli to nie pomoże, to zostaje straż miejska albo policja. oczywiście pewnie nie zainterweniują od razu, ale myślę, ze rozmowa z mundurowymi podziała na durnych właścicieli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej jeszcze jest Polski Związek Kenealogiczny, oni reagują szybko i skutecznie odbierają psy, swoją siedzibę mają w Sopocie przy Al. Niepodległości, mam tam małe znajomości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O, to może poprosimy o pomoc.
Nie koniecznie tak drastyczną (do końca wierzę w dobrą stronę człowieka...), ale interwencja się przyda.
Możemy liczyć na szepnięcie słówka z "Twojej" strony?

Pozdrawiam.

PS Dziękuję wszystkim za reakcję na wpis.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba kynologicznym:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o właśnie kynologicznym :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NA STORCZYKOWEJ 8/7 JEST JEDEN I NA RÓŻANYM STOKU 3C DRUGI
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

Poszukuje garazu do wynajecia ... (6 odpowiedzi)

Poszukuje garazu do wynajecia. Tylko do przechowywania autka. Nie korzystam z pradu w garazu. Sam...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

do góry