Widok
Re: Front walki z "Klubem Starych Dup"!!
Autor: minotauro 18-05-2007 08:33
IDZ STAD,,,,,, FUJ, UCIEKAJ,,,,,,,ECH, STRACILAS WAZNOSC 5 LAT TEMU....... FUJ FUJ
Re: Front walki z "Klubem Starych Dup"!!
Autor: bodek 18-05-2007 09:04
Ty jesteś jakiś koleś pogięty... weź se zastanów co chcesz napisać i pomyśl potem raz jeszcze nad tym, zanim uderzysz w klawisze.
Sorry, ale jak czytam te bzdury którymi raczysz forumowiczów to mam wrażenie zeszmacania się tego forum.
Autor: minotauro 18-05-2007 08:33
IDZ STAD,,,,,, FUJ, UCIEKAJ,,,,,,,ECH, STRACILAS WAZNOSC 5 LAT TEMU....... FUJ FUJ
Re: Front walki z "Klubem Starych Dup"!!
Autor: bodek 18-05-2007 09:04
Ty jesteś jakiś koleś pogięty... weź se zastanów co chcesz napisać i pomyśl potem raz jeszcze nad tym, zanim uderzysz w klawisze.
Sorry, ale jak czytam te bzdury którymi raczysz forumowiczów to mam wrażenie zeszmacania się tego forum.
kasia.m napisał(a):
> minotauro napisał(a):
>
> > NO TAK, JAK SIE FACET Z TOBA ZGADZA TO JEST KOCHANY, JAK MA
> > INNE ZDANIE TO CHAM I SWINIA. TYPOWE.....
>
>
>
> pewnie ze jestes chamem i w dodatku żałosnym gówniarzem
Ale z drugiej strony, kto wie, ile w nim słodyczy i wrażliwości, duchowego piękna i głębi marzeń, tęsknoty za lepszym i szlachetnych dążeń?! W tonie wykrzyczanego samopotępienia rozbrzmiewa jedynie pragnienie bezwarunkowej akceptacji pomimo wad, wzburzonej krwi, ząbków kąsających czułą kobiecą dłoń wyciągniętą na pomoc nieokrzesaniu rodzącej się męskości.
Sercem, Pani Kasiu,
mężczyznę sercem słyszeć trzeba,
zgasić w nim piekło - przychylić mu nieba...
Wzruszyłem się... :D :D :D
> minotauro napisał(a):
>
> > NO TAK, JAK SIE FACET Z TOBA ZGADZA TO JEST KOCHANY, JAK MA
> > INNE ZDANIE TO CHAM I SWINIA. TYPOWE.....
>
>
>
> pewnie ze jestes chamem i w dodatku żałosnym gówniarzem
Ale z drugiej strony, kto wie, ile w nim słodyczy i wrażliwości, duchowego piękna i głębi marzeń, tęsknoty za lepszym i szlachetnych dążeń?! W tonie wykrzyczanego samopotępienia rozbrzmiewa jedynie pragnienie bezwarunkowej akceptacji pomimo wad, wzburzonej krwi, ząbków kąsających czułą kobiecą dłoń wyciągniętą na pomoc nieokrzesaniu rodzącej się męskości.
Sercem, Pani Kasiu,
mężczyznę sercem słyszeć trzeba,
zgasić w nim piekło - przychylić mu nieba...
Wzruszyłem się... :D :D :D
mirakula napisał(a):
> jakie inne zdanie ty nas poprostu nie cierpisz zagonic w do
> roboty nie miec wlasnego zdania takie jest twoje podejscie do
> kobiet?? twoim zdaniem narazam panstwo na koszta jak ty malo
> wiesz o zyciu!!!!!!!!
Nie unoś się, Dziewczyno! Więcej wyrozumiałości dla Młodych Dupków! Oni dorosną, dojrzeją. To jeszcze dzieci... :P :D
> jakie inne zdanie ty nas poprostu nie cierpisz zagonic w do
> roboty nie miec wlasnego zdania takie jest twoje podejscie do
> kobiet?? twoim zdaniem narazam panstwo na koszta jak ty malo
> wiesz o zyciu!!!!!!!!
Nie unoś się, Dziewczyno! Więcej wyrozumiałości dla Młodych Dupków! Oni dorosną, dojrzeją. To jeszcze dzieci... :P :D