Widok

Pijaństwo i syf

Witam, mieszkam od ponad roku na Siedlcach w okolicy szkół i moje pytanie brzmi: czy tylko mnie wkurza pijaństwo, brudzenie, wulgaryzmy i oddawanie moczu wszędzie gdzie to tylko możliwe? Dzieci bawią sie na placu zabaw, chłopcy grają w piłkę a rodzice z dziećmi spacerują dookoła dzielnicy a tam ciągle ktoś spożywa alkohol i nie tylko. Czy naprawdę nie da sie z tym nic zrobić? Widzę jak od czasu do czasu jeździ policja ale nic poza tym. W tramwaju slyszlam rozmowę starszych Pan które narzekały ze w pobliskich sklepach sprzedaje sie alkohol całkowicie pijanym ludzia a to przecież niezgodne z prawem. Cała dzielnica to jestem wielki śmietnik mimo ciągłego sprzątania służb ze strony miasta. Czy w 21 wieku to naprawdę musi tak wyglądać mimo ze dookoła mieszkają normalni ludzie?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak , tylko Ciebie to wkurza , autochtonów nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Owszem, mnie też wkurza. Mieszkam w okolicach parku Starodworska/Kolonia Zręby i jest dokładnie to samo :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Siedlce

Kartuska 66 (3 odpowiedzi)

Kartuska 66 powstaje w wygodnej do życia lokalizacji. Do Śródmieścia czy gdańskiego Dworca...

Scarpa (6 odpowiedzi)

Dwa budynki inwestycji Scarpa powstaną niedaleko zbiegu ulic Kartuskiej, z Zakopiańską i...

Młyny Gdańskie (25 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje blisko Śródmieścia Gdańska oraz w dobrze skomunikowanej lokalizacji (autobusy...

do góry