Widok

Piłka Nożna na Karczemkach

Karczemki Kokoszki Temat dostępny też na forum:
Witam Panowie,

Czy gracie może czasami w tygodniu wieczorami na jakimś orliku, tak amatorsko, żeby się poruszać? Wiosna idzie, chętnie bym się poruszał. Całe życie grałem w piłkę, ale przez ostatni rok, przez brak czasu (nardziny córki, wykończenie mieszkania) nie miałem okazji, żeby się poruszać.

Mieszkam na Karczemkach, więc jakby ktoś miał jakieś miejsce to dajcie znać!

Michał
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też bym pograł :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0