Mam 20 lat i naszła mnie ochotą na powrócenie do tego sportu po dłuższej przerwie (przeprowadzka do Gdyni).Poszukuję klubu lub grupkę ludzi którym brakuje jednego zawodnika :)
00
~grzesiek
83.7.161.*
(11 lat temu) 11 lipca 2014 o 09:59
jestesmy z gdanska i szukamy wzmocnien do druzyny amatorskiej, gramy w lidze salezjanskiej jedenastek kontakt grzesiekstg@wp.pl lub https://www.facebook.com/Fctorpedo2009?ref_type=bookmark