Widok

Piłka nożna esport i zakłady

Pytanie głownie do Panów, czy obstawiacie mecze? Chciałam zacząć ale teraz większość rozgrywek jest zawieszona więc myślałam o esporcie. Co sądzicie, jakieś rady? Da się coś na tym zarobić? Nie bardzo też łapie się póki co w zasadach więc jakby ktoś podrzucił jakieś stronki na ten temat to byłabym wdzięczna :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Obstawiamy ale aktualnie wszzystko jest zawieszone praktycznie a o co chciałaś zapytać ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ogólnie o porady, nie mam w tym doświadczenia a jednak chciałam podjąć się tego tematu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale jakie porady daj konkrety kolezanko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U jakich bukmacherów można stawiać esport, na które gry stawiac, które są najbardziej opłacalne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba wyszukać w internecie jakiegos sprawdzonego buka, który ogarnia teraz takie rzeczy jedynie co znalazlem to taką stronkę. https://www.bukmacher-legalny.pl/zaklad-bez-remisu-czym-jest-dnb-draw-no-bet/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O coś takiego właśnie mi chodziło :) Dużo czasu potrzeba żeby mniej wiecej sie w tym temacie juz orientowac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przeczytaj temat i bez problemu zrozumiesz. Wszystko zostało rozjaśnione
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rzeczywiście, pisane dosyć przystępnym językiem. Jak na moje rozumienie tego całego świata gier to sporo takie artykuły dają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Faktycznie jak dla mnie również amo granie u bukmachera jest fajną przygodą i po prostu lubię to robić. Właśnie dlatego zdecydowałem się na grę u buka https://www.iforbet.pl/zaklady-bukmacherskie i muszę przyznać, że podoba mi się obstawianie meczy niższych lig polskich. Wtedy również można dostać bardzo ciekawe mnożniki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

" Bardzo ciekawe mnożniki" masz obstawiając NBA i NHL. Dla amatorów, po mału, żeby zbudować kapitał, po 2-3 zakłady; Przykładowo w betclicu można już za 50 groszy zakład postawić.
Tylko istnieje pokusa, że będzie chciało się więcej i szybciej... Parafrazując klasyka " któż nie ma pokus"? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

amatorzy tylko płacą :) musisz spędzić ok 3-4h żeby coś zagrać i wygrać. Dodatkowo musisz się jako tako znać na dyscyplinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wez to zostaw. Wygrywa tylko bukmajster. Jak już się za to brać to tylko tam gdzie graja multimilionerzy np. La Liga , NBA itp. Te dzieci od esportu to można przekupić penisem w lukrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem kobietą i zdarza mi się obstawić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest jeden przyjaciel z Austrii. Zajmuje się także zakładami sportowymi. Właściwie dzięki niej zacząłem stawiać zakłady. Skoro jej przykład okazał się zaraźliwy)) Cóż, czemu nie!?)) W końcu za pomocą zakładów można zarobić bardzo dobre pieniądze.
Nawiasem mówiąc, ostatnio poradziła mi, gdzie oglądać bonusy od depozytu u bukmacherów.
Zainteresowanym polecam obejrzeć https://www.probukmacher.pl/bonusy-bukmacherskie/bez-depozytu/ informacje są aktualne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko, co musisz wiedzieć o zakładach sportowych - wybór bukmachera, analiza meczów, stosunek do hazardu, zasady bankowe i strategie obstawiania.

Obstawiając zakłady u bukmacherów, musisz zrozumieć swój cel i ryzyko. Jeśli traktujesz zakłady jako sposób na zarabianie pieniędzy, przygotuj się na pełną pracę z badaniem statystyk, oglądaniem meczów, śledzeniem wiadomości i tak dalej.

W przeciwnym razie traktuj zakłady bukmacherskie jako rozrywkę, za którą zapłacisz. Rzeczywiście, bez systematycznej pracy analitycznej i dobrej znajomości sportu pokonanie bukmachera na dużą odległość jest prawie niemożliwe.

Ale możesz wygrywać częściej, więc wejdź na https://adidas-fc.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

a to na rano ;) (344 odpowiedzi)

tiaaa...a to na rano. jakie szczęście, że nikt wcześniej na to nie wpadł :)...

do góry