Widok

Piłka nożna

Społeczność Temat dostępny też na forum:
Piłka nożna
Mam 22 lata i chętnie przyłączę się do grupy ludzi wynajmujących jakieś boisko, kiedyś grałem w kp Sopot i jantarze,
tel. 798132507
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

również chętnie się przyłącze. mam 23 lata.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam 26 lat.gram na pozycji bramkarza i tez chętnie się przyłaczę.brakuje mi towarzystwa do gry.sopot lub gdańsk najlepiej.fajnie byłoby sie jakos zorganizować.kontakt mejlowy:sopocianin1@wp.pl.licy na szybki odzew
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

PL3

Panowie piszcie na maila fcgdansk@onet.eu napiszcie gdzie graliście i na jakich pozycjach. My gramy na codzien w PL3 (http://www.pl3.com.pl więcej info na maila.
Pozdro

fcgdansk@onet.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak też bym pokopał

grałem na obronie w Polonii Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja także chętnie pograłbym rekreacyjnie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry