Widok

Pilne

Biskupia Górka Temat dostępny też na forum:
Jakiś zakład zajmujący się renowacjami turbosprężarkami, chodzi mi o coś takiego jak tu: http://turbo-charger.pl/ ?
Potrzebna szybka odpowiedz!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

niestety nie znam żądnego takiego zakładu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

To się nie odzywaj jelopie.turbo moto w mostach koło leborka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Na tej wsi zapomnij
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odradzam
zasadniczo taka usluga kosztuje duzo , a turbo wyzionie ducha po kilku miesiacach. Nie da sie w warunkach garazowych zregenerowac wywazyc turbosprezarki. Do tego jest potrzebny sprzet przewyzszajacy mozliwosci warsztatu rzemieslnika , cos jak regeneracja wtryskow Denso
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Owszem u Henia za skrzynkę wódki taka "naprawa" jest bez sensu, ale profesjonalny zakład regenerujący turbinki wszystko wyważy, dopasuje i basia będzie chodzić jak nowa przez następne 100k km
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

przerabialem temat; regeneracja turbo ze zmienna geometria, po miesiacu od regeneracji w zakladzie ktory mieni sie wyspecjalizowany turbina padla na amen, trzeba bylo do toyota kupic nowa. Zapytaj o gwarancje naprawy ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

ja swoją regenerowalem jakieś 40tys km temu i nadal działa. A tez ma zmiennna geometrię
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znam firmę http://turbo-charger.pl/. Śmiało dawać robotę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Motoryzacja

Samochód z komisu - czy warto? (32 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was posiada auto z komisu? Jak wam się one sprawują? Jakie są wasze doświadczenia?...

Мандат (3 odpowiedzi)

Witam, chcę wiedzieć, jaki procent jest doliczany do mandatu za parkowanie. Niedawno przypomniało...

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...

do góry