Widok

Pilnie osobe po studiach

Chyba im się głowach poprzewracało
Wymagają wyższego wykształcenia, znajomość języka angielskiego i najlepiej włoskiego lub portugalskiego, znajomość kasy fiskalnej, doświadczenie w handlu poświadczone referencjami, książeczka sanepidowska i jeszcze kurs kasjera. I przy tych wszystkich umiejętnościach płacą jedynie 6zł/h przy pracy zmianowej i jeszcze umowa zlecenie. Osoba z wyższym wykształceniem, znajomością języków obcych i doświadczeniem jest warta o wiele więcej niż 6zł/h, a pracodawca niech sobie jeszcze raz przeczyta co napisał i walnie się patelnią w łeb, może wtedy zacznie szanować i doceniać pracę człowieka. Najsmutniejsze jest to, że może znajdzie się jakaś głupia i naiwna osoba, która zgodzi się na taką pracę, żeby tylko jakąś mieć...
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0
pretensje do takiego rudego tuska,przecież ten kraj kwitnie i nie ma kryzysu...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 13
buhahaha ludzie to żenada, niedawno czytałem ogłoszenie nabór na portiera wieczornego gdzieś w Sopocie do hotelu wymagania
-obsługa klienta
-znajomość programowania (php+mysql)
-rozwijanie witryny

w innym tez było programowanie php+ wymagana umiejętność obsługi tokarki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co za barany dają takie ogłoszenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla mnie ci ludzie co dają takie ogłoszenia są psychicznie chorzy i potrzebują bardzo dobrego specjalisty!!!!Wczasy w Psychiatryku .....buhehehehehe
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie obrazajmy ludzi normalnie chorych ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem to jest podpucha i tyle....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie wiedziałam, że to tusk pisał to ogłoszenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja już nie moge patrzeć na te ogłoszenia bo nie wiadomo czy śmiać się czy płakać:(
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie denerwuj sie pracodawca byl nawalony ahahhahahhah
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
JESTEM oburzona kiedy oddaje sie zycie zdrowie polrocznego dziecka w rece opiekunki za 5 6 zl za godz NA ZMYWAKU proponuja 10 12 zl MATKA BABCIA PEDAGOG
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak samo oniemiałem jak przeczytałem to ogłoszenie !
Kilka języków obcych wymagają chiński, arabski, angielski, norweski.
Boże Święty po co im to ?Jak pracodawca sam nawet troche angielskiego nie zna.... skoro pisze biegła znajomość angielskiego a w nawiasie" FCI" Po pierwsze poziom "FCI" to podstawowy, a dwa to pisze się FCE :D wiec po prostu żal, ja sie zglosze i tak mi nikt znajomosci jezykow nie sprawdzi :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak nie wiesz, to się nie wypowiadaj; poziom FCE nie jest poziomem podstawowym!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://pl.wikipedia.org/wiki/First_Certificate_in_English

Kolega strzelił zwykłego farmazona...ale czego można się spodziewać po Trollu Pospolitym?
FCE jest certyfikatem na poziomie średnio-zaawansowanym wyższym!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a średnio-zaawansowany niższy też jest? :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

Zarobki kierowcy TIRA? (37 odpowiedzi)

Na jakie zarobki można teraz liczyć jako kierowca ciężarówki? Wiem, że kiedyś zarobki były spore...

do góry