Widok

Pilotów 21

Pilotów 21 Temat dostępny też na forum:
Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na wyciągnięcie ręki będą mieli zatem sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola, przechodnie (w tym jedną na parterze budynku), obiekty sportowe i dzielnicowe tereny rekreacyjne.

Dodatkowo lokalizacja zapewnia możliwość sprawnego poruszania się komunikacją miejską. Dostępnych jest tu kilka linii ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo ładne osiedle, przydatne dla mieszkańców udogodnienia, do mnie takie coś przemawia, podobnie jak np strefa fitness na dachu osiedla gdańskie tarasy, takie rozwiązania zachęcają do zakupu mieszkania
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 21

A jaka cena m2? Pewnie kosmos
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przed budynkiem duza przestrzen i piekne drzewa, nikt nie bedzie sobie w okna zaglądał a to nieczeste w tak dobrym punkcie plus cisza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

brak ciszy

z jednej strony ruchliwa ulica wewnętrzna, plac zabaw z milionem dzieci a z 3 strony non stop ktoś trabił- z wew gr fb osiedla wynika ze chyba pi tej stronie maja sasiada świra co non stop trabi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Kiedy sprzedaż?

Budynki prezentują się naprawdę ładnie i są w super lokalizacji. Zastanawia mnie jednak dlaczego wciąż nie ruszyła sprzedaż. Blok już dawno postawiony, inni deweloperzy sprzedają nawet dziury w ziemi. Czy coś jest nie tak z tą inwestycją?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawo?

W zasadzie nie buduje tego deweloper, może sprzedaż rządzi się innymi prawami.
Albo się nie spieszą, ze sprzedażą jak ceny i tak w górę ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podejrzana inwestycja

Zarząd spółki powiązany ze skokami. Strona inwestycji aktualnie nie działa. Coś tu ewidentnie nie gra.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może chcieli ruszyć ze sprzedażą, ale nie ogarnęli pod to strony internetowej :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pilotów 21

Sprzedaż ruszyła od października tego roku.

Serdecznie zapraszam na prezentację.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś może wie coś więcej na temat tej inwestycji? Czy ktoś zakupił tam mieszkanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podpinam się

Też się chętnie dowiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

do góry