Widok

Piony grzewcze i kaloryfery

Powiedzcie mi jak to tutaj jest. U mnie w mieszkaniu ciągle hałasuje jeden pion, kaloryfery stukają. Normalnie mieszkanie felerne. Co tu jest nie tak? Na innych osiedlach ogrzewanie się czuje a nie slyszy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

podbijam temat. Czy w blokach na Chełmie jest normą, że gdy sąsiad włącza ogrzewanie, to u mnie słychać stuki i szum? Czy to tylko w moim bloku? I czy wszędzie tak jest, że po włączeniu kaloryferów one ciągle szumią? masakra jakaś. Pierwszy raz się z czymś takim spotykamy, stąd moje pytanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam zakręcone i też szumia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie jest ok. Nic się nie dzieje takiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dopóki nie było wymienionych kaloryferów , nie było z tym problemu. A spółdzielnia nic z tym nie potrafi zrobić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wspaniale, jednym slowem. Szkoda, ze nie wiedzialam o tym przed kupnem mieszkania...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy przed tą wymiana kaloryferow tez byly te glowice termostatyczne? Czy te normalne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Częstotliwość lotów samolotow. (9 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (8 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

do góry