Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam! wątek zamknięty Miałem trudną sprawę, której nie chciał się podjąć żaden z kilku odwiedzonych...
~Janusz Z.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 października 2016

Prawdopodobnie najlepszy Notariusz w Trójmieście! wątek zamknięty Podpisuję w poniedziałek kolejny akt notarialny u Pana Piotra Langowskiego i...
~Karol
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 lutego 2015

A ja zdecydowanie polecam wątek zamknięty Kupowaliśmy z dziewczyną mieszkanie. Obsługa i podejście pana notariusza i...
~Jakub
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 grudnia 2014

Zdecydowanie odradzam wątek zamknięty Najgorszy notariusz z jakim miałem do czynienia. Brak fachowej obsługi, pani...
~Jan
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 listopada 2014

Zawsze zgodnie z oczekiwaniami wątek zamknięty Korzystam z usług kancelarii o wielu lat, zarówno prywatnie i jako klient...
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2014

Maciej - opinia wątek zamknięty Skorzystałem z usług tej kancelarii z polecenia, jako osobna prywatna w celu...
~Maciej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 stycznia 2014

polecam! wątek zamknięty Już od kilku lat Pan notariusz prowadzi obsługę prawną mojej spółki. Wszystko...
~Marek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 stycznia 2014

Serdecznie polecam wątek zamknięty Nasza firma korzysta z usług notariusza Langowskiego systematycznie od...
~Danuta Kaczorowska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 listopada 2013

negatywna wątek zamknięty Piotr Langowski-osoba zaufania publicznego,czuwa aby czynnosci notarialne...
~Jolanta Grabowska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry