Widok

Piotr Siennicki - opinia

Od dłuższego czasu przymierzałem się do kredytu związanego z zakupem pewnej nieruchomości. Niestety moja sytuacja z każdym kolejnym miesiącem nie napawała optymizmem na dokonaniu tego ważnego kroku w moim życiu. Wtedy poznałem Pana Bartosza, który po zapoznaniu się z moją sytuacją dał mi nadzieję na sukces. Tam, gdzie ja czasami nie wierzyłem do końca w pozytywne zakończenie całego procesu związanego z wzięciem kredytu, Pan Bartosz się nie poddawał i zawsze miał jakiś pomysł, jak rozwiązać trudne sytuacje! Wcześniej, podczas różnego rodzaju prób samodzielnych oraz przy pomocy osób pośrednich nie spotkałem nikogo, kto miałby tak dużą wiedzę na temat kredytów i tego, jak sprawić, żeby bank przychylnie rozpatrzył składany w tej sprawie wniosek. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i tak dobry kontakt z klientem. Mogę z czystym sumieniem polecić tego specjalistę w swojej dziedzinie.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Bardzo dziękuję za opinię Panie Piotrze. Dziękuję za zaufanie i możliwość współpracy. Gratuluję zakupu nieruchomości :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry