Widok

Piotr - opinia

Dzięki Pani Dominice od sierpnia do teraz jest -14 kg. Z ubrań XXL już chodzę w L. Pasek zapinam 3 dziurki wcześniej. Dieta ma około 2200 kcal. Oczywiście wdrażanie diety to moja praca, ale nastawienie, wyjaśnienie, omówienie wyników jest już po stronie Pani Dominiki. Nie mam dużego doświadczenia w sprawach diety, nie mam porównania, ale u Pani Dominiki jest zawsze serdecznie, można liczyć na wsparcie jak i na dobry kontakt.
Jeśli czytasz ten komentarz i nadal zastanawiasz się nad rozpoczęciem diety to uwierz mi - to jest ten moment, że trzeba zadzwonić i umówić się na spotkanie. Ja odkładałem moment rozpoczęcia diety od 2-3 lat. Aż w końcu po prostu zadzwoniłem. Dziś jestem w połowie drogi do założonego celu, ale najbardziej się cieszę że podjąłem wyzwanie i kilogramy lecą.
Co ważne, menu jest ułożone pode mnie, czyli mam do jedzenia rzeczy które lubię, żaden posiłek nie jest czymś skomplikowanym. Nie trzeba kupować dziwnych warzyw czy produktów. Wszystko jest do kupienia w każdym sklepie. Ja cieszę się że ruszyłem z tematem i cieszę się że trafiłem w tak dobre ręce.
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękuję serdecznie Panie Piotrze za taki piękny komentarz :)
Walczymy dalej !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry