Jaca to niesamowity DJ ale też świetny człowiek. Dzięki muzyce, którą potrafi się posługiwać jak czarodziej, potrafi zabrać w niesamowitą podróż za pomocą dźwięków... Myślę, że KAŻDY, kto choć raz był w Metrze i dał mu się porwać, zabawą do białego rana, tego nie żałował. Gra on naprawdę świetnie imprezy nie zależnie od rodzaju Rocka, który akurat płynie z konsoli...
Dla mnie Jaca jest też wyjątkowy ponieważ, zagrał na moim ślubie. Moje założenie było bardzo proste, nie chce disco polo, nie chce wieśniackiej muzyki. Wesele okazało się strzałem w 10! Goście bawili się świetnie zarówno ci starsi jak i młodsi. I tu jest właśnie cały sekret tej imprezy, że Jaca tak był w stanie dobrać repertuar, że dobrze bawiła się i moja babcia, która ma 80 lat i szwagierka, która ma lat 16. Wiem, że dla wielu rockowe wesele może brzmieć jak oksymoron, ale uwierzcie mi na słowo, że on zagra to w taki sposób, że będzie super... Była to niesamowita mieszanka, polskiej klasyki, z rockowymi szlagierami, który każdy zna, doprawione odrobiną Punk rocka i metalu... Dodatkowo Jaca jest bardzo kontaktowym, gościem i bez problemu można z nim dogadać czego dokładnie by się na weselu chciało :) Polecam !