Widok

Piotr - opinia

Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Wiele firm mogło by brać wzór z takiej firmy.
Moja ocena
Dekpol kategoria: Deweloperzy
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość: 6
 
terminowość: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hahahah dekpol chyba sam sobie opinie pisze drodzy Państwo. Trzymajcie oszczędności swojego życia z daleka od nich. Najpierw wam wejdą w d.. a jak sprzedadzą mieszkanie nie odpisują na maile, nie przyjmują reklamacji. Kupujesz mieszkanie wg tego co Ci prezentują, później się okazuje, że zmieniają plany i standard wykończenia, stosując kruczki w umowie aby jak najwięcej na Tobie zaoszczędzić. Później się wstydzisz Gości przyprowadzić bo na ścianach klatki jest beton lub płyta żelbetonowa cała w zaciekach jakby była osikana a klatka schodowa nie ma zaszklenia ani ścian. Leje się woda i spada z pietra na piętro. Dekpol to jeden wielki dowcip.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, też podzielam ten post ponieważ to firma krzak. Ja dla przykładu miałem podpisaną umowę notarialnie z której firma się nie wywiązała zmieniła plany od pierwotnego zakupu. Wszyscy kłamią zaczynając od działu sprzedaży aż do prezesa. Nowym kupujący zalecam pytanie czy wszystkie rury doprowadzające wodę i kanalizację będą schowane w ścianę. Otóż podczas odbioru było wszystko na zewnątrz i
mówią że to taki standard, Gorąco nie polecam tej firmy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry