Widok

Pisanie do innej

Moj facet pisze do innej co robić?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Albo macie otwarty związek i robisz to samo, albo szukaj innego faceta
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

przecież nawet nie wiesz co pisze ?! może to siostra ?

@Marlena
Nie słuchaj jej ona się na autach zna, a nie na facetach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faceci są jak samochody :albo maluch albo Tesla, a pomiędzy tymi cała gama innych, mniej lub bardziej dobrze prowadzących się :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

To jakim jestem "Autem" ? ;]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie Wartburgiem 353
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli... niespotykany , klasyczny , wyróżniający się w tłumie ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

fragment artykułu "...Kto w Polmozbycie w Lublinie odbierał nowego Wartburga, był prawdziwym szczęściarzem. Jeśli była to wersja kombi, to posiadacz asygnaty czuł się tak, jakby złapał Pana Boga za nogi! Wersje Tourist (wschodni Niemcy nazywali je po prostu turystami) były bardzo poszukiwane po złożeniu tylnej kanapy powstawała powierzchnia o długości 1,91 m i o pojemności 1,8 m3, świetnie nadająca się do wakacyjnych wypadów...." !!!!! i jeszcze "....Wartburg mógł pociągnąć 500-kilową przyczepę (z hamulcami nawet 650 kg)..." - czyli mógłbym zabrać ciebie ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dokładnie tak, kiedyś obiekt westchnień, a dziś - klimy niet, wspomagania niet, awaryjny jak wszystkie pojazdy w tamtym okresie, pali jak smok i jedyne spojrzenia jakie przyciąga to te politowania :) I nawet jeśli ma przyczepkę to gdzie takim zestawem mógłby dojechać na jednym baku?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

po co mi klima , daję radę bez wspomagania :) , może trochę zepsuty, ale nie awaryjny :P, nie palę :) , politowania - to tylko w oczach moherowych beretów , niech się przyczepka nie martwi mnie można zatankować ;]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale bym Cię... znaczy " się" przejechała...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jazda testowa zawsze mile widziana, nawet jeśli do zakupu nie dojdzie to przyjemne wrażenia z jazdy pozostaną, no chyba że powstanie jeszcze dziura w kieszeni za tankowanie. I niby jak miałaby taka jazda testowa z przyczepką wyglądać ? przecież tak się nie godzi :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a tutaj .... , "przecież tak się nie godzi" - ty coś już masz obmyślone ? ;) co to może być ?

P.S.
czy to nie jest ten moment, w którym należałoby wprowadzić do konwersacji trochę prywatności...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No nie wiem, nie wiem... Nie wiem jak tam fubu, ale ja prywatnie przyjmuję tylko i wyłącznie niemoralne propozycje ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

EEE, a moralne już nie ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Eee tam ... nie! A co jest ciekawego w moralnych propozycjach? Jeśli to mają być wyłącznie moralne propozycje to ja się domagam włączenia fubu, będziemy mieć trójkącik ... trójkołowce też są ciekawe, choć mało u nas popularne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spoko, do wartburga wchodzi więcej osób niż trzy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Im więcej tym weselej, zwłaszcza jak można jeszcze przyczepkę podpiąć, zwłaszcza że mam pewien pomysł.....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

kocio przecież nic nie stoi na przeszkodzie, abyś do moralnej propozycji spróbowała podpiąć niemoralną ;]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Namówiłeś mnie. Z jakiej części trójmiasta jesteś, tak w przybliżeniu do dzielnicy chociaż
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

kocio - konto usunięte ? :( chcesz do mnie szorować przez pół trójmiasta, może prościej jak ja podjadę ? :]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

już jakiś czas temu pobyłam się tu konta, bo tu i tak sami swoi, ile tu osób zagląda dziennie? bardzo mało... A pytanie o dzielnicę padło bo możemy spotkać się demokratycznie w pół drogi, no cóż trzeba założyć nowe konto.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetny pomysł ;] w pół drogi obstawiam że to będzie elektrociepłownia obecnie chyba PGE , ciekawie się zapowiada ;D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ha! Ale są dwie elektrociepłownie i w Gdyni i w Gdańsku i jeszcze pod Wejherowem.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

no ja rozumiem że w miłym towarzystwie to i Szadółki można zwiedzić no ale może jednak nie ?! to konto to ci paczkomatem przyślą ? bo mi tu już niedziela uciekła ;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ano oto ja. Pocztą polską szło ale doszło, niedziela ucieka ale nowy tydzień przychodzi, a ja mam urlop właśnie do końca przyszłego tygodnia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba się zalogować, tam górnym prawym rógu rozwinąć menu w którym są wiadomości, kliknąć, potem kliknąć w wiadomość - takie czary ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ooo, faktycznie coś się pojawiło
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie śpij ;) - stwierdzam że ten sposób komunikacji jest nieefektywny :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie śpię, to chyba wiadomości tak wolno dochodzą :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ty napisz do mnie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez napisz do swojego faceta, skoro nie możecie po prostu pogadać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisz do mnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zastanowić się nad relacją i tym co Was łączy. Czy coś was w ogóle łączy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam ten sam problem z moim też nie mam już siły na to
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Upokorzony przez żone (3 odpowiedzi)

Żona zaprosiła mnie na bal karnawałowy do swojej firmy. Zgodziłem się, żeby zrobić jej...

Feromony i ich działanie (7 odpowiedzi)

Słuchajcie a jakie jest tak naprawdę to całe działanie feromonów. Mianowicie jak jestem w...

Wynajmować czy na kredyt brać... Jak żyć? (182 odpowiedzi)

Co lepsze, a może co gorsze..?! Bawić się w wynajem, spłacać czyjś kredyt czy już lepiej zacząć...

do góry