Widok

Piszcie do mnie!

Hejka ludziska!
nazywam sie Ola i mieszkalam sobie jeszcze rok temu w polsce....tak siedem lat mieszkalam w Sopocie....ale musialam sobie wyjechac do Walii(wielka brytania)i tera tu sobie mieszkam w Cardiff'ie i starsznie za polska tesknie za sopotem...: ( i wlasnie dlatego tego pisze! chcialabym sobie pisac z ludzmi z trojmiasta co tam sie dzieje itd. i poznac nowych ludzi....wiec jesli chcelibyscie sie ze mna sobie pogadac....bardzo chetnie popisze :) wiec 3-majcie sie cieplutko i mam nadzieje ze nie dlugo od was uslysze!!! nara!!!!
LOve Alex
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie mam teraz akurat czasu!!!!!!

na pewno sie jeszcze odezwe.

ale ja mieszkam w sopocie wlasnie;)

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No hey! milo ze napisalas itd.... tak szczerze myslalamzenikt nie napisze itd! no ale siemililam :P no to jak tam w sopocie? mozeopowiedz cos o sobie....muzyka,szkola itd.... no 3-maj sie cieplutko mam nadzieje ze uslysze od ciebie nie dlugo! nara
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Alex napisał(a):

> No hey! milo ze napisalas itd.... tak szczerze myslalamzenikt
> nie napisze itd! no ale siemililam :P no to jak tam w sopocie?
> mozeopowiedz cos o sobie....muzyka,szkola itd.... no 3-maj sie
> cieplutko mam nadzieje ze uslysze od ciebie nie dlugo! nara

w sopocie......jak zwykle milo;)
kocham to miasto...
a Ty gdzie mieszkalas? ja mieszkam w gornym sopocie...dosc blisko opery lesnej..............................

raczej nie imprezuje bo mi sie znudzilo i przejadlo na razie.......;)
ale fajnie czasem wyjsc do sfinksa, albo jakiegos pubu.....
uwielbiam pewna urocza kawiarenke schowana w podworku - nazywa sie art deco....cudowna atmosfera naprawde.......piekny wystroj..bajka;)

znasz to miejsce? a napisz co Ty robilas w sopocie? gdzie lubilas chodzic......za czym tesknisz.....

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hejka!
Ummm mieszkalam w roznych miejscach.....ale ostatnio to jezu nawet nie pamietam jak sie nazywa....tez gorne.....ale przy tych blokach itd.....jezu ze mna to cos nie tak!lol mieszkalam na sienkiewicza! ummm...z sopotu tesknie najbardziej ludzi,jedzenia polskiego :P lol ummm... tak kurcze z prosto z glowy nie wychodzi .....ale to nie wazne ..... a wogule jaki typ muzyki sluchasz????
Olcia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc Alex
jak sie w Walii zyje,bo w Trojmiescie jest super:)a imprezy to juz wogole pierwsza klasa mysle ze jak podasz maila to bedzie sie latwiej z Tobakontaktowac:)pozdrowionka Sławek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no hey napsiz wtedy do mnie chii_chan2002@hotmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Alex!
Też jestem Sopocianinem i tak się składa że wyjeżdżam w Niedzielę do Cardiff (wolontariat,praca,potem studia). Nie chciałem atakować twojego adresu mailowego, ale myślę sobie że byłoby miło spotkać się w Walii i pogadać o starych kątach, gdy zatęsknię za dźwiękiem ojczystego języka :). Co porabiasz w Cardiff?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak mozna nie pamiętać gdzie się mieszkało????jakaś ściema...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda, ze zapomniała już j. polskiego.

Agnieszka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hobby

Białe tango (242 odpowiedzi)

Pan mi nie odmówi Panie Redziński (?) Ćwiczenie czyni mistrza. http://youtu.be/c3_NntYhzV4

System CRM w firmie (95 odpowiedzi)

Czy w swojej firmie macie jakieś systemy, które wspierają waszą działalność? Coś, co zapewnia w...

Jak bezpiecznie inwestować na forex? (37 odpowiedzi)

Witajcie. Chętnie wymienię się doświadczeniami, a bardziej usłyszę Wasze porady, bo sam zamierza...

do góry