Jestem stałym klientem Brovarni Gdańsk. Bardzo dobre piwo, przyzwoita kuchnia i klimat panujący w spichlerzu sprawiły że ten lokal przypadł mi do gustu. Jednak to co spotkało mnie w piątek 18 lutego, przeszło moje najśmielsze marzenia prawdziwego piwosza. Piwo MARCOWE DYMIONE piszę dużymi literami, bo inaczej o tym piwie nie sposób pisać, jest absolutnie Genialne!!! Rzadko, który minibrowar na świecie, a odwiedziłem ich dziesiątki ma swojej ofercie tak bardzo charakterystyczne w smaku a jednocześnie tak bardzo pijalne piwo. Również oprawa tego dnia: barmani w koszulkach z logiem nowego piwa, powitanie gości i przemówienie piwowara na temat piwa DYMIONEGO to dla piwosza coś pięknego. Swoją drogą wielkie brawa dla szefostwa za znalezienie tak młodego i utalentowanego człowieka. Całości dopełnia wkładka do menu z daniami dedykowanymi do nowego piwa, szczególnie polecam pstrąga z delikatną nutką wędzonki na makaronie z warzywami. Wszystko to sprawiło że moim skromnym zdaniem wyprzedzacie pod względem kreowania kultury piwa o jakąś dekadę konkurencje na polskim rynku i dołączacie do światowych wzorców w tym względzie. BRAWO I ŻYCZĘ KONSEKWENCJI