Widok

Pizza bella ul. jaśminowy stok

Co i niej sądzicie ?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 4
Koszmar! Gruba buła z obrzydliwym serem. Dobra pizza jest w Egiertowie :)
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 6
Pizza genialna, pizzeria jedna z najlepszych w 3city
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 37
haha chyba pisze to właściciel.

Pizza jest paskudna.
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 6
Najlepiej o pizzy świadczy ilość klientów - kiedykolwiek przechodzę stoliki są puste:) W lokalu śmierdzi!
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 5
potwierdzam ! niestety smród straszny.
Pizze mają nie dobrą. Mi i mojej rodzinie nie smakuje.
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 7
Moim zdaniem bardzo smaczna. Oczywiście, nie jest to typowa włoska pizza, ale jak na "polską" pizzę bez zarzutu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 36
Ja zamawiam z da graso z jabłoniowej i jest najlepsza w okolicy ...
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 4
Mi pizza z Da grasso nie bardzo smakuje, wg mnie dużo lepsza jest w Belli pozatym maja bardzo smaczne i jak na swoja cene dosyć spore dania obiadowe. Jedna porcja spokojnie najadam sie z koleżanką. Dodatkowo fajna obsługa. Moim zdaniem to godna polecenia pizzeria.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 31
Da Grasso najlepsza? Niezłe :)))))
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak w okolicy da graso najlepsza.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 2
Do bani tego się jeść nie da a smród niesamowity jak się do lewiatana idzie nie dziwi mnie to że tam pusto jest współczuję mieszkancą że muszą to znosić
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 3
Tam gdzie robią "wszystko"tj dania obiadowe i pizze to nie może być dobrze. Składniki na bank mrożone,smażone we frytownicy, fu, ale z braku czasu i lepszych możliwości ludzie to jedzą.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
Masakra jak ten syf można jeść z kąd oni się urwali ludzie przestańcie to kupować i się truć to może to zamkną mieszkam tu od miesiąca i skusiłam się na pizze i żałuję że jej nie odniosłam bo smród nie samowity i w smaku masakra wywaliłam reszte do śmieci transport to też jakieś rozpadające się złomy polecam Pani Burger wszystko świeże i ma smak
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Popieram syf nie samowity to są produkty najgorszej jakości i chyba odczuli brak klientów bo zrobili reklamy w oknach ale jak ktoś ma ochotę tam się stołować to trafi po smrodzie bo jest straszny bywałem w wielu lokalach ale nigdzie nie smierdziało tak jak w belki nie mam pojęcia jak można coś takiego sprzedawać
Ryzyko zatrucia bardzo duże więc proszę was o rozwagę zakupów w tym lokalu
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja tam nie wiem oco kaman mnie smakuje
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
widziałem Pana jak robił mega zakupy w Bi....ce , więc jakość produktów super;-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Po prostu jakiś troll zawziął się na Bellę - wnioskując ze sposobu pisania, jakaś totalna łamaga, której używanie języka polskiego sprawie spore trudności. Pewno pracownik, którego wywalili za stosunek do wykonywanych obowiązków.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
ten Pan co robi zakupy w biedronce kupuje w niej pierogi ktore sa sprzedawane pozniej jako wlasnej produkcji.... gdyby napisali w menu ze sa z biedronki to rozumiem a tu wciskanie glupoty przez tel... nie nie sami lepimy pierogi..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
no coz ; nikt nikogo nie zmusza do jedzenia w tym miejscu wystarczy napisac czego nie jesc ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Masz ryzyko zatrucia to nie jedz . Brak klimatyzacji wentylacji !! Jedzie najlepsze !
A ty co jak jedzenie robisz to to zakupy gdzie robisz ? .. się znalazł z znalazła.

Za granicę po super produkty jedziesz żal dupę ściska widze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
żenada, zapewne konkurencja. Co do Pani Burger hmmm... skusilismy sie na piekna reklame menu tej budki z pseudo hamburgerem. Jezeli lubisz jesc hamburgery ze stara, niedobra i nieladnie pachnacą (delikatnie piszac) wolowina i marnymi dodatkami i miec zatrucie po tym to powodzenia.
A jesli chodzi o pizzerie to jesli komus smakuje to niech je, a tobie jak nie smakuje to nie jedz. nie rozumiem po co ten bezsensowny hejt. Jak ci cos nie pasuje to zawsze na forum sie zalisz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
co prawda to prawda... nie smakuje to nie jem....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co tam jest warte polecenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pizza bella powinna zostać zamknięta przez Sanepid.
Nie mam pojęcia jak ten lokal tyle lat jest otwarty.
Jakość jedzenia jest tragiczna.
Obsługa jest nie miła.
Pozytywne komentarze na pyszne.pl czy pizzaportal wstawia właściciel.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tragiczna ? Żałosne.
Jedzienie jest bardzo dobre jak domowe czy pizza czy dania obiadowe makarony bądź sałatki. Wcale się nie dziwię że jest długi czas oczekiwania , naprawdę warto. ️
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Coś się Chyba pomyliło.
Pani burger super jedzenie mięsko warzywa pieczywko zawsze świeże , nie ma jak swój na swojego donosi. Litości !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Placek z odchodami ladnie to tak można powiedzieć nie polecam chyba że ktoś ma ochote mieć zwolnienie z pracy to polecam idealna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Karczemki

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

do góry