Widok

Pizza

Którą pizze polecicie na Zaspie
Maxx, Pizza Hut a może La Bocca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lipo pizza na Hynka zdecydowanie najlepsza w tej okolicy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

La Bocca jest super, a jeśli chcesz szybko, to Dominos. Pizza Hut na wynos wypadł bardzo słabo. Lipo pizza też była spoko, tylko jak dla mnie za twarde ciasto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lipo i LaBocca. Labocce polecam na miejscu, przyjemny lokal i smaczne oliwy do pizzy, lipo zdecydowanie na wynos :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dla mnie najlepsze pizze robią w Romina na ul.Hynka 9.Wszystko swieżutkie i nie żałują z ilością składników.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

1) Maxx pizza najlepsza 2) Dominos- na cienkim cieście- super, dodatkowo ciągle jakieś promocje więc jemy za połowę ceny 3) Centro- baardzo dobre ciasto ale ciągle problemy z dowozem , reszta czyli np. La Booca, Lipo- przereklamowane niedoróbki, za drogie, "autorskie" ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

może nie na Zaspie, ale na Przymorzu jest pizzeria ROGATA. Jedna z lepszych pizz jakie jadłam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

o tak Rogata jest bardzo dobra :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rogata super ale tylko z odbiorem osobistym bo czas oczekiwania 2 a czasem 2,5 h to jakaś pomyłka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

do góry