Widok

Pizza

Jaką pizzerie wybrać na Przymorza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dragon Pizza na Bora Komorowskiego - jadam u nich od plus minus 2008 roku i jeszcze nigdy się nie zawiodłem, tak więc z całą pewnością mogę ich polecić. Ze względu na niedużą powierzchnię lokalu zamawiam u nich wyłącznie z dowozem do domu lub na wynos.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
również polecam dragon pizza. moja ulubiona to mexicana
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też lubię Dragon Pizzę. Ale wybieram zawsze margaritę i sama wybieram dodatki, bierzemy często nawet małą na pół, córka i ja, i wybieramy dodatki na każdą połowę, każda wg swojego gustu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
również polecam dragon pizza. moja ulubiona to mexicana ale ostra jak diabli z mięsem mielonym
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może nie przymorze ale zaspa . Pizzeria pokoleniowa . Lepszej pizzy nie jadłam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nasz nr 1 to Dragon Pizza :) Ogromny plus za to, że wielka pizza może być na grubym cieście(taką lubimy) :) http://www.dragonpizza.pl/przymorze mały minus - nie ma sosu gratis do pizzy ;)

Bardzo dobra też Rogata - ale tylko cienkie ciasto :) http://rogata.gda.pl/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktos wie czy pracuje lukasz w dragon
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dragon trzyma poziom, często stamtąd zamawiam i zawsze jest OK :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aaaa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze

Nowa Lęborska - opinie i oceny (27 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w lokalizacji zapewniającej dostęp do infrastruktury centralnej, rozbudowanej...

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

Kto ma problem z sasiadami??? (293 odpowiedzi)

Dzień Dobry :) Zacznę od tego, że mieszkam w bloku 4 piętrowym i obok mnie mieszka stary dziad z...

do góry