Pizzeria Krokodyl

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, al. Jana Pawła II 11a

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
viwaldi - ocena nowy temat NIezmiennie dobra od lat i szybka dostawa, a z odbiorem własnym max 20 minut...
~viwaldi
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 22 czerwca 2024

Michał - ocena Pizza Siciliana - średnia na cienkim cieście. Tak słabej pizzy to szczerze...
~Michał
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 21 października 2023

Marek - opinia wątek zamknięty Pozdrawiam Pana, który robi pizze. Pyszna
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 lutego 2022

Piotr - opinia wątek zamknięty Odświeżona karta, nowe dania, burgery, pizza, dania obiadowe, makarony, każdy...
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 listopada 2021

Coraz gorzej wątek zamknięty Krokodyl na Zaspie jest coraz gorszy. Pizza duża to tak na prawdę mała....
~Janusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 czerwca 2019

Pizza slaba wątek zamknięty Duża pizza jest żeenująco mała.Po otwarciu kartonu z zawartoscią nie wiadomo...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 marca 2019

Nowe pizze :) wątek zamknięty Dziękuję za wprowadzenie nowej pizzy carbonara, uwielbiam ją :)
~Milosniczka krokodyla
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 marca 2019

Nie Polecam wątek zamknięty Przed chwila jadałam placek po cygańsku .27.01.2019 GODZ. 14.00 Trudno to...
~Tatiana
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 stycznia 2019

Dobre jedzenie, bardzo słaba wentylacja wątek zamknięty Niezłe jedzenie, szybka obsługa, dogodny parking ale wentylacja to raczej z...
~Bartek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 grudnia 2018

Barszcz z koldunami wątek zamknięty Naprawdę nie wiem co trzeba zrobic zeby nawet barszcz z torebki był tak...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2018

Nie polecam. wątek zamknięty Kiedyś dobra, teraz niestety nie przykładają się. Pizza duża, w menu 30 cm ma...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2018

Najlepsza pizza w Trójmieście wątek zamknięty Pizzę polecam najbardziej wybrednym bo do takich się zaliczam...nie ma...
~Kocur
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lipca 2017

spoko pizzeria wątek zamknięty fajny lokal, obiady smaczne i duże porcje, pizzę również można polecić. Na...
~Adek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 stycznia 2018

Heinz wątek zamknięty Ogólnie polecam.jestem bardzo wybredny jeżeli chodzi o pizze,ale krokodyl...
~HEINZ
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 stycznia 2018

Porażka! wątek zamknięty Kiedyś pizza super (w szczególności nr 22, którą bardzo często jadałam i...
~Marika Sobut
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2017

Duża pizza ma 23 cm zamiast 30 !!! wątek zamknięty Zwyczajnie oszukują klientów i niemiła pani z obsługi zamiast przeprosić...
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2017

odradzam krokodyla zaspa wątek zamknięty Nie polecam tej Pizzeri nie dość ze długi czas oczekiwania na zamówienie...
~kama
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 lipca 2017

Jak sie najadłam w "Krokodyku"? wątek zamknięty Poszłam po południu na obiad.Podeszłam do kasy, zamówiłam, zapłaciłam, pani...
~rozżalona konsumentka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 czerwca 2017

Porażka wątek zamknięty Pierwsze pół pizzy bardzo fajne, smaczne, druga strona niestety zawiodła po...
~;)
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 października 2016

Krokodyl Zaspa wątek zamknięty Zamawiałam w lokali na Zaspie dwie pizze o 20.26, miałam czekać godzinę. O...
~E
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
91

postów

81

wątków

do góry