Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paulina - opinia wątek zamknięty Porażka, jedzenie mało smaczne , porcję maleńkie, nie polecam .
~Paulina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 grudnia 2021

odradzam wątek zamknięty Od kiedy właściciel z córeczką operują lokalem nie da się jeść tego co tam...
~Ex klient Ps - pizzę zamawialem
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 lipca 2019

Fuuuj wątek zamknięty Tragedia. Duża pizza MEGA Gruba ważyła z 10 kilo, przyszła zmiazdzona,...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 marca 2018

Co roku robie u Nich impreze ale to byla ostatnia wątek zamknięty Nie polecam. Odradzam z wlasnego doswiadczenia. Od 5 lat robie coroczna...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 stycznia 2018

Nie polecam wątek zamknięty Pizza przyjechała po 1,5h a na dodatek zimna i spalona. Sos jakiś wodnisty i...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lipca 2017

Co to ma znaczyć!!! wątek zamknięty Dostalam jedzenie zimne surowe nie dobre nigdy więcej tam nic nie zamowie...
~Wkurzony klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 czerwca 2017

Bleee wątek zamknięty Od paru lat kupuje pizzę w laparmie, Ale dziś Prima aprilis dostać taką...
~Nie znajomy
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2017

Polędwica, frytki i spaghetti neapolitańskie wątek zamknięty Polędwica z wierzchu spalona + czuć starym olejem, niewłaściwy sos (NIE PRZY...
~Turysta z półudniowej polski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2016

Masakra wątek zamknięty Pizza pollo .Czas oczekiwania 1h a przyjechała po 20 min tu moje zdziwienie...
~Klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 marca 2016

kucharz porażka wątek zamknięty 1szy raz tam jadłem więc zamówiłem bułkę z kurczakiem, pomysłałem że tego nie...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lutego 2016

Bardzo dobre wątek zamknięty Oceniam risotto oraz penne z tunczykiem ktore tak mi zasmakowalo ze...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

żenada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty żenada to skromnie powiedziane.Zamówiliśmy 5 razy pizzę ,według strony przy...
~zniesmaczeni
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 grudnia 2015

zamówienie przez portal pysznepl opłacone przelewem nie dotarło do zamiawiającego! wątek zamknięty zamówienie przez portal pysznepl szacowany czas dostawy 60 mim po 3h brak...
~lilly
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 września 2015

Obiad w lokalu wątek zamknięty Idealne miejsce na zamówioną wcześniej stypę po pogrzebie. Smaczne jedzenie,...
~Tersyn
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 czerwca 2015

masakra ;/ wątek zamknięty co to za badziew?!!! zamawiam 3 obiady. pierś po bolońsku z serem, pierś...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2015

Przepyszne ciasto wątek zamknięty Zamówilismy na grubym cieście, ponieważ uwielbiamy ciasto pizzowe; Pizza była...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 marca 2015

nie polecam wątek zamknięty Zamawiałwm kilkakrotnie pizze, ale za każdym razem przywozili pod inny adres...
~klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lutego 2015

zadowolony polecam wątek zamknięty Byłem drugi raz w niedzielne popołudnie z rodzinkã na obiadku, zamówilem...
~arkadiusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 grudnia 2014

Dostawa wątek zamknięty Czas oczekiwania na zamówienie - 2,5h. To pewna różnica w stosunku do 1h, o...
~Mmm
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2014

Polecam wątek zamknięty Pizza naprawdę pyszna w stosunkowo niskiej cenie. :) Polecam i na pewno...
~Asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
64

postów

62

wątków

do góry