Pizzeria Rogata

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 25

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rewelacja :) wątek zamknięty Super pizza, smaczne sosy, gratis do każdej pizzy. Dania obiadowe również...
~Stała klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 stycznia 2013

andrzej - opinia wątek zamknięty Niesmacznie. mogłem kupić mrożoną byłaby lepsza.
~andrzej
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 stycznia 2013

Rewelacja wątek zamknięty Dawno nie jadłam tak pysznej pizzy. Bardzo polecam.
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 października 2012

Pyszna wątek zamknięty Tanio, niedrogo i szybko
~Anita
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2012

Dramat!!!!! wątek zamknięty Zacznę od tego,że byłam stałym bywalcem tego lokalu,jednak było to przed...
~honor
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 grudnia 2011

PYSZNIE I CAŁKIEM NIEDROGO wątek zamknięty korzystam z usług Rogatej od ok. 10 lat i teraz widzę, że zmiana właściciela...
~xguzikx
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 lutego 2012

Gitara, mam małą sugestie wątek zamknięty Moglibyście popracować nad ciastem ? coby cienkie było naprawdę cienkie a...
~rosomak
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 maja 2012

Espanieros - opinia wątek zamknięty jedna uwaga: sos ostry nie byl ostry:) dla zwolennikow ostrej kuchni tez...
~Espanieros
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2011

całkiem dobra pizza wątek zamknięty rzeczywiście, sądząc po ocenach, wygladało na to, że pizza jest smaczna,...
~Dominika
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 listopada 2011

niestety już nie polecam! wątek zamknięty z przykrością muszę odradzić zamawianie pizzy z Rogatej, jestem stałą...
~Basia
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lutego 2012

PYCHA PIZZA!! wątek zamknięty Najlepsza pizza w Gdańsku bez dwóch zdań :D uwielbiam i cala moja rodzinka...
~my
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 grudnia 2010

Mieszane uczucia wątek zamknięty Na początek zaznaczam, że nie byliśmy w lokalu, tylko zamówiliśmy pizzę do...
~Mayne
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2011

Michał - opinia wątek zamknięty Najlepsze pizzeria jaką znam w Trójmieście. Na prawdę podziwiam trzymanie...
~Michał
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 maja 2010

Najlepsza knajpka i pizzeria! wątek zamknięty Jestem stałym klientem. Nie korzystam z usług innej pizzerii. Jedzenie jest...
~QBS
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 września 2010

Swietna pizzernia wątek zamknięty Obsługa klienta jest wspaniała zarówno jak potrawy oraz wystrój i klimat....
~altus
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 lutego 2010

JOLA-OPINIA wątek zamknięty Najlepsza Pizzeria jaka znam świetna obsługa ,dania i pizze bardzo...
~Jola z Lezna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 stycznia 2010

Michał - opinia wątek zamknięty Według mnie najlepsza pizzeria jaką znam w Trójmieście. W sam raz składników,...
~Michał
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 listopada 2009

Polecam wątek zamknięty Tylko Pizza w Rogatej nam smakuje jesteśmy stałymi bywalcami tego lokalu...
~s.s
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 czerwca 2009

Najlepsza Pizza w 3mieście wątek zamknięty Lepszej Pizzy nie jadłem. Idealne ciasto, zawsze tak samo świeże składniki....
~Kaszanas
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 maja 2009

Smaczności wątek zamknięty Brdzo smaczna pizza, dań obiadowych nie próbowałam, ale na pewno też są...
~Mayasun
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
130

postów

83

wątków

do góry