Widok

Plac zabaw w Gdańsku - opinia

byliśmy w ubiegłym tygodniu z dzieciaczkami na palcu zabaw. Plac zabaw Ok choc moja 2,5 letnia coreczka sama sobie nie radzila ze wspinaczka. Ale przy naszej pomocy zadowolona biegała.
Niestety ceny dość wysokie. Brak mozliwosci zakupu na 1 godzine. Minimalny czas to 3 godziny. Dla takich dzieci to zbyt długo. Poza tym rozpoczelismy nasza zabawe o 17.20 a przed 20 poprosili ans o opuszczenie placu zabaw.
Byłam zbulwersowana, ze sprzedaja bilety na 3 h wiedząc ze nie mozna tego wykorzystac.
Domyslam sie ze zaraz napiszecie ze dziecko i tak było zmeczone a ja drocze sie o jakies 40 min. Ale skoro narzucaja minimalny czas pobytu na 3 h to chcialabym to zrealizowac i zdecydowac kiedy wyjsc, a nie byc wyproszona z sali zabaw.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Plac zabaw w Gdańsku - opinia

ach i zapomniałam dodac potwornie duszno i ciepło a ceny napoi dość wysokie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Plac zabaw w Gdańsku - opinia

jesli bylas w dzien kiedy jest otwarte do 20 to myslalas ze pracownicy zostaną specjalnie dla ciebie bo ty przyszlas nie o czasie czy nei wzielas pod uwage ze nie wykorzystasz tych 3 godz??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie, nie chcialam aby pracownicy zostali dla mnie (zresztą bardzo mili) tylko szkoda, ze przed zakupem nie poinformowali mnie o tym ze plac zabaw jest czynny do 20 oraz mozliwosci zakupu biletu na 2 godziny po 18
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
taka prawda ze powinni albo tanszy bilet sprtzedac albo zostac, i nie sprzedawac od jakiejs godziny, ewentualnie uprzedzic,

a w tygodniu mozna na godziny wchodzic(o ile mowa o LW)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie mozna niestety w wakacje wchodzic na 1h
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam z moją 2,5 latką i 3 godziny to dla nas mało !! tz dla niej bo ja z powodu upału,braku klimy padałam po godzinie.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
noł koment


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rzeczywiscie bardzo tam gorąco. Bez zabawy na placu można się ugotować na twardo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry