Byłem pacjentem- klientem w placówce na polankach i prawdę mówiąc nie było tak źle - może nie wzorcowo ale dobrze.
Fakt w rejestracji chwilę postałem i zostałem przyjęty na badanie z 10 min obsuwem - jestem w stanie to zaakceptować sam pracuje z ludźmi i wiem że czasem zdarzają się "specjalni" a tu mamy szpital więc może być ich więcej:) Tak więc praca rej 4 za te 10 min przesuwu a babeczki się naprawdę uwijały nie byłem tu wcześniej wiec może coś się zmieniło na+. Gdy już wszedłem na badanie wszystko ok personel kulturalny proszę -dziękuję itp kilka moich pytań o badanie - merytoryczna odp. nie ma się do czego przyczepić .Może do szatni bo miałem wszystko metalowe ściągnąć bo nie można wnosić a potem kluczem zamknąć swoją kabinę i wejść na badanie --więc można metalowy kluczyk? może specjalny-magiczny:)
Po badaniu poprosiłem technika o szybszy opis bo mam wizytę u lek. odp spoko porozmawiam z radiologiem - rezultat - dobrze opis będzie szybciej- wystarczyło poprosić. Obsługa 5 . Reasumując polecam placówkę .