Widok

Planeta - Osowa

Co? Gdzie? Kiedy? Temat dostępny też na forum:
Witam

Czy są wśród Was mieszkańcy osiedla Planeta na Osowej? Chciałbym tam kupić mieszkanie i jestem ciekaw, jakie są wrażenia ludzi już tam mieszkających.
Z góry wielkie dzięki za informacje. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak masz auto i zarabiasz dostatecznie dużo, że możesz sobie jeździć nim do pracy itd to Planeta jest okay. Ale jeśli nie, to może być nieco trudniej. Chociaż poza Osową reszta nowych osiedli w Gdańsku to już totalna kicha, wybetonowana do granic możliwości, gdzie zieleń ma się chyba tylko w domu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem szczęsliwym posiadaczem mieszkanka na Planecie i nienarzekam, zielenii jest mnóstwo do okoła i z psem też jest gdzie wyjść no ale do czasu aż niewyrosną nowe osiedla (he he), tak wiec dookola jest zielono i ogrodki tez wporzo, samochodem jest bezproblemu wszedzie dojechac (blisko-pare minut w kazde miejsce w 3city) ale i czasami zdazalo sie jechac planetobusem i tez nienazekam , a polaczenia autobusowe sa ok, wkoncu wystarczy podjechac albo spacerkiem sie przejsc pod Geanta a tam darmowe w kazdym kierunku odjezdzaja. Z tego co wiem to na Planeta I niema juz wolnych mieszkan, ale sa za to jeszcze na Planeta II i III ale tam to juz sa drozsze ponoc, no a na III to juz podobno same apartamenty maja byc, tak wiec metrazyk pewnie po 3000-4000 za m2.
pozdrawiam......:) i odsyłam na www.architekton.gda.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Osowa

Zdjęcia do dokumentów - gdzie? (3 odpowiedzi)

Gdzie w Osowej zrobię zdjęcia do dokumentów?

Domy Sołdka 14 (9 odpowiedzi)

Domy powstają w centralnej części Osowy, a więc blisko głównej arterii prowadzącej przez tę...

Oszuści z gdanska Osowa (...) psy Niby z rodowodem (55 odpowiedzi)

GdanskUwaga na mopsy i buldogi francuskie pseudohodowla ... z gdanska Osowa oferują psy niby z...

do góry