Widok
Coś koszmarnego...
Dawno nie widziałam tak zaskakująco dennego filmu. Obsada znakomita natomiast treść, wykonanie i sam pomysł naprawdę nieudany. Kilka śmiesznych momentów niedtety nie wynagradza całości. Szczerze odradzam, nie warto wydawać pieniędzy na bilet, do obejrzenia w TV. Jestem zawiedziona i zaskoczona poziomem polskiej produkcji.